Sleduj nás

Diego Kotlár: Benda má ohromnou kliku, že jsem proti němu nebyl fit. V postoji nemá žádnou šanci, v odvetě to dokážu

Diego Kotlár: Benda má ohromnou kliku, že jsem proti němu nebyl fit. V postoji nemá žádnou šanci, v odvetě to dokážuFoto: Clash of the Stars

Pokud je Karlos Benda chlap, přijme Diegovi odvetu. První souboj totiž vůbec nebyl fér.

Od jejich památného střetu nás dělí už pět měsíců, ale ta hořká pachuť z jeho nespravedlnosti zůstává v ústech minimálně jednoho z účastníků doteď. Ano, jde o Jana (Diega) Kotlára, který vstupoval do boje totálně nepřipraven, a navíc se v něm dopustil jedné fatální chyby. Takové, kvůli které si sype popel na hlavu.

„Problém byl v tom, že když se na ten zápas koukám zpětně, tak jsem tam udělal takovou chybu, za které se doteď biju do hlavy. Udělal jsem tam chybu, které Benda využil a kopl mě na žebra. Kdyby mě ale nekopl na žebra, tak věřím tomu, že bych ho sundal. Stačila by mi ta jedna rána a věřte mi, zůstal by mi ležet na místě,“ oznámil Diego.

Odveta je v takovém případě nutností, nyní se však už pojede podle jeho not.

„Pokud je Benda chlap, tak mi přijme odvetu čistě v postoji. On po mně chtěl zápas, já mu ho dal a dal jsem mu ho v jeho MMA. Takže je na čase, aby se i on ukázal jako chlap a dal mi odvetu v boxu,“ dožaduje se pověstný třiačtyřicetiletý rváč s bojovými zkušenostmi z Valdic či Mírova.

Teď už navíc bude mít regulérní přípravu.

„Nyní už budu mnohem lépe připravený. Předtím jsem měl na tréninky ani ne dva měsíce, to jsem se nemohl vůbec dostat do formy. Takže jsem nastupoval po dvou měsících tréninku a on po dvou letech. To bylo strašně nefér, vůbec jsem nebyl fit, a navíc jsme šli v MMA. Jak říkám, pokud je Benda chlap, musí mi to vzít v postoji,“ zněl Diegův verdikt.

Jedná se o působivé argumenty, s nimiž se Diego přidává k Láďovi Tišerovi a Jardovi Kotlárovi. Láďa byl také proti Karlosovi v nevýhodě, údajně se jednalo o zraněné rameno, a Jarda se dopustil chyby, že měl ruce dole, jinak ten zápas ovládal, kontroloval a vyhrával. Všichni se teď dožadují odvety, ale dočkají se jí vůbec? Odpovědí nám může být níže přiložené video.

Zdroj: Autorský text
Další články