Sleduj nás

Diazův výkon proti Paulovi? Ostuda, tihle američtí rádoby gangsteři nic neumí, rýpe Chimaev

Diazův výkon proti Paulovi? Ostuda, tihle američtí rádoby gangsteři nic neumí, rýpe ChimaevFoto: UFC

Khamzat Chimaev nebyl zrovna unesený tím, co Nate Diaz předvedl v duelu s Jakem Paulem.

V texaském Dallasu bylo tuto sobotu v noci pořádně veselo. Mnoho renomovaných osob z té bojové branže se sešlo v American Airlines Center, kam se přišly podívat na pouhého YouTubera, jemuž v boxerském ringu sekundoval MMA veterán Nate Diaz.

Téže akci si dle všeho nenechal ujít ani nadějný zápasník Khamzat Chimaev, který se měl s Diazem střetnout loni na podzim pod taktovkou UFC. Osud tomuto duelu sice zabránil, ale i tak prý všichni věděli, jak by tento střet dopadl. Nate totiž nikdy nebyl žádný nadprůměrný fighter.


„Nate o sobě říká, jaký to je gangster, ale pak se nechá zmlátit od YouTubera. Tohle je absolutně směšný, víc už klesnout ten člověk ani nemůže. Jestli je tohle vizitka amerických gangsterů, pak se za ně stydím,“ vyjádřil se Chimaev během živého streamu na svém Instagramu.

„My z Čečenska si dáváme americké gangstery k snídani. Jorge Masvidal, Nate Diaz, Nick Diaz, to pro nás nejsou soupeři. Pro mě to nejsou soupeři. Dal bych si je klidně všechny tři naráz. Ať si stoupnou do řady, půjdou jeden po druhém. Teprve pak poznají, jaké to je, když se utkají s pravým gangsterem,“ vychvaloval svoje dovednosti.


Khamzat Chimaev se tak opět připomenul a dobrou zprávou je, minimálně pro příznivce lukrativních MMA zápasů, že se brzy po té dlouhé absenci dočkáme jeho oficiálního bojového návratu. Ten se uskuteční 21. října v Abú Dhabí, kde mu v rámci duelu z divize střední váhy soupeře bude dělat Paulo Costa.

Nepřímo potvrzeným bonusem pro oba fightery je, že se případnou výhrou dostanou do přední linie v boji o titul. Následně bude otázkou, zdali je Dana White nechá jít proti šampionovi hned, anebo zdali je postaví před Dricuse Du Plessise, který měl o pás bojovat letos v září, ale kvůli zranění o svou šanci přišel.


Další články