Sleduj nás

Deontay Wilder vs. Tyson Fury. Zatímco já jsem tvrdě dřel, on si doma vy*ukával, nepochybuje Fury o své výhře

Deontay Wilder vs. Tyson Fury. Zatímco já jsem tvrdě dřel, on si doma vy*ukával, nepochybuje Fury o své výhře

Již tento víkend nás čeká velmi očekávaná bitva, v níž se střetne bývalý boxerský šampion se současným králem WBC. Jedná se o velice kuriózní střet, po němž se už jeden z bojovníků nebude moct považovat za doposud neporaženého vládce. 

Ačkoliv má Wilder (40-0-0) na svém kontě více zápasů, za Furyho (27-0-0) zase mluví větší sebevědomí. „Je to jednoduchý,“ říká Tyson, „zatímco já jsem trénoval, Deontay se nechával nést na vlně domácího pohodlí a podcenil tak to, co ho čeká,“ uvádí.

Deontay Wilder vs. Tyson Fury

Co ho tedy čeká? „Jen prohra, nic jiného,“ pokračuje anglická boxerská ikona. „Jsem tu (v kempu) už osm týdnů a každý den jsem poctivě dřel, když on se flákal doma a šou*tal tam tu svou paničku. Já jsem hladověl a on se nechával vykrmovat,“ poukazuje.

A tato domácí pohoda má být údajně klíčem Tysonova úspěchu. „Rodina je důležitá, ale nemůžete si hrát na tatínka v době, kdy vás čeká zápas století. Ve hře je titul krále těžké váhy, a pokud tomu nevěnujete dostatek soustředění, pak prohrajete,“ doplnil.Další články