Sleduj nás

Deontay Wilder: Většina těžkých vah se mě bojí. Usyk není výjimkou

Deontay Wilder: Většina těžkých vah se mě bojí. Usyk není výjimkou FOTO: TOP RANK

Nenechte se zmást, pokud jste někde slyšeli, že se Wilder někomu vyhýbá. Ve skutečnosti jeho obávané KO síle nechce nikdo čelit.

Jsou to takové dva měsíce zpátky, co Oleksandr Usyk říkal, že když mu nevyšel duel s Tysonem Furym, tak holt tu šanci zabojovat o jeho pásy dá Deontayi Wilderovi. Tato hláška ale bohužel postupně vyšuměla někde ve větru a jak sám americký boxer prozradil, ve skutečnosti k němu nikdy ani nedoputovala.

„Mnoho borců si dovolí zmínit moje jméno jenom před kamerami nebo někde na internetu, ale ve skutečnosti se mě bojí. Jsem historicky nejúspěšnější knokautér těžké váhy. Všichni vědí, že je v zápase se mnou ohromné riziko, že je vypnu. Tomu nikdo nechce dobrovolně čelit,“ pravil Wilder reportérům z TMZ Sports, kteří si jej odchytli v jeho rodné Tuscaloose.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Spousta boxerů se mě bojí a Oleksandr Usyk, který měl nějaké kecy na internetu, není výjimkou. Co by proti mně v tom ringu chtěl dělat? Tancovat? Myslíte si, že bych ho netrefil? Že bych mu nedal jednu a nebyl by tuhej? Ne všechny věci jsou tak, jak vám je lidé prezentují,“ líčil.

Ten duel s Joshuou by měl být však pravda. „Ano, to je pravda. Jeho tým mě skutečně oslovil a předložili mi návrh na prosincový duel někde v Saúdské Arábii. Nebudu říkat víc, stále to není podepsané, ale pevně doufám, že se po těch letech konečně střetneme, aby se ukázalo, kdo měl celou dobu pravdu, který z nás dvou je lepší,“ prohlásil Wilder.Další články