Sleduj nás

David Kozma si střihnul úvodní kolo již v šatně, aby nezaspal a očividně to nestačilo! prozradil Pavol Neruda

David Kozma si střihnul úvodní kolo již v šatně, aby nezaspal a očividně to nestačilo! prozradil Pavol NerudaFOTO: OKTAGON MMA

Znát svoje silné i slabé stránky je základ pro určení ideální strategie do zápasu. Jak ukázal poslední turnaj organizace OKTAGON, ani velká předvídavost nemusí zajistit očekávaný výsledek.


Všemi fanoušky vyhlížená odveta skončila dříve, než začala. „Růžový Panter“ se pečlivě připravoval na UFC veterána Veličkoviče, protože naprosto správně předpokládal, že Srb dorazí mnohem lépe nachystaný než při prvním měření sil.

Bojan měl před dvěma lety pouhých deset dní na přípravu, což se naplno projevilo v šampionských kolech, kde David dominoval. Nyní se do této fáze zápas ani nedostal, protože Bojan smáznul Kozmu již v prvním kole.

„V týmu měli před zápasem zajímavou taktiku. Tím, že Kozmovi trvá déle, než se do toho dostane, tak to teď udělali tak, že už v šatně absolvoval jedno plnohodnotné kolo, aby už ho měl za sebou a v zápase byl připravený. To se nakonec nestalo,“ prozradil jeden z majitelů OKTAGONu zajímavou taktiku, se kterou šel PriMMAt gym do boje.

Konec posledního československého účastníka, který zůstával v pyramidě Tipsport Gamechanger, je samozřejmě pro organizaci mrzutý. Finále se odehraje v Praze a fanoušci by se na něj určitě těšili víc, kdyby měli svého domácího favorita ve hře. Naštěstí se zdá, že Michailidis i Veličkovič již přirostli domácímu publiku k srdci, a každý si tak najde před rozhodující bitvou svého koně. Další otázkou také zůstává, kdo ze zúčastněných s OKTAGONem spojí svoji další budoucnost a zkusí například vybojovat titul.


„Ve veltru je teď spousta možností. Záleží na tom, v jaké formě bude David Kozma a zda se nebude chtít vrátit bývalý šampion Kaik Brito. Je tam i další jméno, které se dost skloňuje jako možnost. Nesmíme ani zapomenout na další špičkové bojovníky, kteří nám vypadli z pyramidy a v budoucnu budou chtít sahat po titulu. Sedmasedmdesátku máme teď nejvíc nabitou v Evropě a je z čeho vybírat,“ navnadil fanoušky Pavol Neruda na další atraktivní bitvy, které nás v průběhu příštího roku čekají.

Zdroj: mmafanatik.eu


Další články