Sleduj nás

David Kozma o tom, jakého soupeře by rád na úvod a do finále Gamechangeru

David Kozma o tom, jakého soupeře by rád na úvod a do finále GamechangeruFOTO: OKTAGON MMA

David Kozma vyřkl přání, proti jakému soupeři by rád otevřel pyramidu Gamechangeru a proti jakému by ji rád naopak zavřel.

Pink Panter bude jakožto bývalý šampion velterové váhy Oktagonu jedním z papírových favoritů nově vzniklé soutěže Tipsport Gamechangeru, do níž zasáhnou nejlepší zápasníci právě z divize do 77 kilogramů.

Přesné dvojice ještě odhaleny nebyly, a tak se může jen spekulovat, kdo se proti komu postaví. Koho by si však přál na úvod David Kozma? To karvinský bojovník prozradil během svého výstupu v podcastu MMA Letem Světem.


David Kozma pomýšlí na milionovou výhru

„V Gamechangeru je spousta dobrých bojovníků, tak nevím, proti komu bych to chtěl odstartovat. Možná bych si ale přál toho Holanďana,“ uvedl Kozma, který tak poukazoval na veterána Melvina van Suijdama, tedy šampiona nizozemské ligy LFL.

A nyní pohledem z toho druhého konce. Kdyby David došel až do finále, koho tam? „Snový zápas je pro mě finále s Kaikem Britem. Vrátil bych mu porážku, kterou mu dlužím. A v příštím roce bych mu ještě sebral titul. Takže to je takový můj vysněný scénář. Vyhrát Gamechanger, porazit Brita ve finále, a ještě mu pak vzít v příštím roce opasek,“ odvětil Kozma.


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články