Sleduj nás

Darren Till volá po vstupu do světa boxu bez rukavic. Návrat do UFC nevyloučil, ale dává si na čas

Darren Till volá po vstupu do světa boxu bez rukavic. Návrat do UFC nevyloučil, ale dává si na čas FOTO: UFC

Darren Till požádal o propuštění z UFC, aby si nyní mohl se svým ústředním rivalem vyřídit osobní spory.

Ačkoliv je to trochu v rozporu s Darrenovým původním prohlášením, které znělo, že se z MMA světa nehodlá stěhovat, tak se nakonec nedá nic dělat. Liverpoolský bijec, který kdysi útočil na titul velterové váhy UFC, oznámil, že by se rád vydal do organizace Bare Knuckle Championship (BKFC), kterou tímto požádal o smlouvu.

Jak dobře víme, v BKFC se konají boxerské zápasy bez rukavic a od doby vzniku této organizace sem přešlo již několik veteránů z UFC. Jedním z nich je například i „Platinum“ Mike Perry, a kdo si dobře vzpomíná, právě tento člověk se několikrát v minulosti dostal s Darrenem do křížku. 


Till, který původně říkal, že si potřebuje pročistit hlavu, což byl hlavní důvod jeho odchodu z UFC, jen o pár dní později odhalil, že oslovil BKFC a nabídl jim své služby. Za hlavní důvod uvedl své dlouhotrvající spory s Mikem Perrym, které by rád v pěstním souboji uprostřed kruhového ringu vyřešil. 

„Jedním ze způsobů, jak si vybudovat sebevědomí, a přitom si vydělat, je dát si zápas, který dává smysl a kterým jednou provždy utnu všechny staré nepokoje. Mluvím o boxu proti Mikeovi Perrymu, který mě už několik let strašně štve. Nabídl jsem se proto BKFC, zdali má zájem, ať si mě nabere a já jim ho ukončím,“ sdělil Till portálu MMA Junkie. 


Dohoda s UFC, že se tam prý pak vrátí, stále platí. „Ano, nic se nemění, jen si dávám na čas. Musel jsem si udělat pořádek v hlavě, nabrat sebevědomí a toho využiju tak, že si vyřídím jedny osobní účty s týpkem, který si o to už dlouhou dobu říká. Já a Mike Perry se musíme utkat, máme to vepsané v osudu. V UFC to už nejde, tak v BKFC,“ navrhl Till, jenž nyní bude netrpělivě očekávat odpověď. 


Další články