Sleduj nás

Darren Till si hodlá došlápnout na chamtivého šéfa UFC a přinutit ho, aby byl při rozdělování peněz štědřejší

Darren Till si hodlá došlápnout na chamtivého šéfa UFC a přinutit ho, aby byl při rozdělování peněz štědřejší

Další z celé škály zápasníků, kteří se přidávají do protestu proti výplatám v UFC, je Darren Till. Ten fanouškům během online streamu prozradil, že si nejen on, ale i všichni jeho kolegové zaslouží větší kus koláče, než jim Dana White dává.

Till se již v minulosti dostal do křížku s UFC, když vznesl protest proti tomu, jak bývají ohodnocovány jeho výkony. Pokud jde čistě o peníze za zápas, částka by mohla být vyšší.

„Věřím tomu, že MMA fighteři by měli dostávat více peněz. Neříkám, že si zasloužíme miliony nebo dokonce miliardy, ale říkám, že si zasloužíme větší kus koláče,“ pravil sedmadvacetiletý rodák z Liverpoolu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Pro UFC jsem vyprodal každou show, na které jsem působil. Lidé si myslí, že ze zápasů máme dobré odměny, jenže už netuší, kde bychom byli bez sponzorů. Snažím se o tom mluvit zcela otevřeně. Raději bych to probral s Danou (Whitem) přímo z očí do očí. Rebook by nám určitě měl platit víc a UFC by nám také mělo platit trochu více,“ doplňoval.

Darren Till se tak připojil ke svým kolegům ve zbroji, jako jsou Cody Garbrandt nebo Jorge Masvidal. Všichni souhlasí s tím, že na to, kolik UFC vydělává, by mohlo být ke svým zápasníkům štědřejší. Prezident organizace je naopak přesvědčen, že vynalezl férovou metodu pro rozdělování odměn, která má zápasníky motivovat k tomu, aby se v boji ještě více snažili. Jen tak mohou získat velkorysé bonusy.Další články