Sleduj nás

Darren Till se vydává na válečné tažení. Jaký slib dal svým fanouškům?

Darren Till se vydává na válečné tažení. Jaký slib dal svým fanouškům?

Na kontě má tři prohry z posledních čtyř zápasů, ale přesto se svého velkého snu nevzdává.

Darren „The Gorilla“ Till (18-3-1), jenž naposledy na body podlehl Robertu Whittakerovi (21-5), přiznává, že udělá vše pro to, aby si ho lidé pamatovali jako šampiona.

„Nezáleží na tom, jak dlouho to potrvá, ale půjdu si za tím. V této hře budu tak dlouho, dokud se nestanu šampionem,“ uvedl ve výpovědi pro stanici ESPN britský válečník, kterému je teprve sedmadvacet let. Své nejlepší roky tedy ještě může mít před sebou.


Darren Till při boji v UFC

„Mým osobním snem je stát se legendou. Takovou, na kterou budou lidé ve spojitosti s UFC vzpomínat. Vím, že nebudu schopný ukončit kariéru dříve, dokud nebudu mít kolem pasu upnutý pás, ale osobně bych to rád táhl ještě výše,“ odhaloval.


Otázkou pouze zůstává, jak to bude s jeho kolenem. Pokud by byla nutná operace, mohl by si Darren teď několik měsíců posedět mimo hru.

„Léčí se to dobře, ale bolí to. Vždy, když se pohnu, cítím, jak tam něco křupe. Domnívám se, že s tím nebudu muset na operaci. Potřebuju tu nohu jen nechat šest týdnů v klidu a pak budu chodit na fyzioterapii,“ dodával Till, jemuž Whittaker v posledním souboji jedním kopem natrhl postranní kolenní vaz.


Další články