Sleduj nás

Darren Till odhalil, kdy se vrátí do UFC. V merku má stále titul šampiona

Darren Till odhalil, kdy se vrátí do UFC. V merku má stále titul šampionaFOTO: UFC

I navzdory posledním neúspěchům se Darren Till snu o zisku mistrovského opasku nevzdává. Naopak věří, že jeho čas ještě nadejde, brzo to ale nebude.

Darren a UFC spolu po vzájemné dohodě rozvázali spolupráci, která by dle slov bojovníka měla být opět obnovena poté, co získá potřebné sebevědomí a nabere nové zkušenosti.

Momentálně bychom se nemohli divit, kdybychom Tilla viděli v boxerském ringu, do kterého by zamířil pro duel tzv. „holých kloubů“ (tedy bez rukavic) proti Mikeu Perrymu v BKFC. Tato destinace se zdá být nejžhavější, ačkoliv nemůžeme vyloučit i nějaké další překvapení.

Podstatné však je, že až bude po všem a Darren ucítí, že je připravený se vrátit, UFC mu své brány znovu pootevře. A až se tak stane, uvidíme prý nového člověka, který už bude mít vyřešené všechny osobní problémy a dokráčí si až za mistrovským titulem.

„Na sto procent se do UFC vrátím, a ještě ten mistrovský opasek získám! Věřím tomu, že tam na mě čeká, pouze jsem teď nebyl plně připravený, abych jej získal,“ odpovídal Till novinářům z portálu Middle Easy.


„Z UFC jsem odešel, protože se potřebuji nasměrovat na tu správnou cestu. Mám před sebou pár úkolů, s nimiž se musím vypořádat, ale chvíli to potrvá. Předpokládám, že za dva až tři roky bych mohl být zpátky, pak to budu sekat,“ odhaloval.

„Teď je mi třicet let. Většině šampionům je stejně třicet čtyři až třicet pět, takže to rozhodně neznamená žádný konec, pokud teď nějaký rok vynechám,“ vysvětlil Till.


Další články