Sleduj nás

V mém hledáčku je Adesanya, netají se svými ambicemi Darren Till. Věří v úspěšné titulové tažení

V mém hledáčku je Adesanya, netají se svými ambicemi Darren Till. Věří v úspěšné titulové tažení
I když se mu v posledních zápasech vůbec nedaří, se svými ambicemi nepolevuje.

Darren Till se nyní pod vedením hladového Vlka Khamzata Chimaeva připravuje na svou cestu za znovuzrozením, jejímž cílem je pochopitelně zisk mistrovského pásu.

Ačkoliv tomu výsledky zejména v poslední době vůbec neodpovídaly, Darren si s tím hlavu neláme. Podstatné je to, co přijde, a to údajně bude velkolepé.


Vettori? Toho člověka bych ničil celých pět kol! je přesvědčený Till

Darren Till myslí na pás šampiona


„Samozřejmě, mám před sebou ještě několik zápasů, ale ve svém srdci vím, že je mi souzeno, abych se stal šampionem,“ říká nepochybující britský fighter, jenž si nyní dopřává delší bojovou přestávku.

„Já i Khamzat jsme načali novou etapu. Takovou, která mi hodně pomůže, abych lidem ukázal, co jsem doopravdy zač. A až se dostanu k titulovému boji, a já doufám, že to bude proti Izzymu, tak ho porazím!“ věří.


Adesanyu však ve střední váze ještě nikdo nepřemohl, a to včetně druhého papírově nejsilnějšího zápasníka v divizi Roberta Whittakera…

„Zrovna já věřím, že proti Adesanyovi disponuji dobrým stylem. Vím, že ho mohu porazit. Když člověk chce a jde si za tím, pak je všechno možné!“ nepochybuje Till.


Další články