Sleduj nás

Daniel Cormier v ringu? Spíš utopie!

Daniel Cormier v ringu? Spíš utopie!

Další hvězda UFC odpovídala na otázky o možném zápase v profi boxu. Nutno uznat, že Daniel Cormier zaujal ze všech nejstřízlivější stanovisko a dokázal reálně zhodnotit své šance. Stejně jako nevěřil, že Khabib Nurmagomedov má nějakou šanci proti Floydu Maywetherovi, tak podobně zhodnotil i své šance v potenciálním měření sil s Anthonym Joshuou. 

„Poslouchejte, proč bych chtěl bojovat proti těm chlapům v odlišném sportu? Nemám v úmyslu mít zápas s nějakou hvězdou v odvětí, ve kterém je jasně nejlepší. Je to stejné, jako kdybych volal Anthony Joshuovi, aby se mnou bojoval podle pravidel MMA nebo wrestlingu. Neměl by šanci. Stejně jako já nemám šanci v boxerském zápase."

Daniel Cormier v ringu


„Nechci to dělat jen tak pro nic za nic. Proč bych se stavěl do situace, ve které na 99 % prohraju? Nejsem člověk, který si chodí pro prohry. A nemyslím si, že by peníze způsobily dobrý pocit po nakládačce. Rád vyhrávám a nevím, jestli by to v tomto případě bylo vůbec možné."

„Udělal bych to jedině, kdyby Joshua řekl: Ok, po zápase v boxu dáme odvetu v oktagonu UFC. To by bylo šílené. Boxoval bych, kdybych dostal svou odplatu. Vrátil bych mu vše i s úroky."Další články