Sleduj nás

Daniel Cormier: UFC už je unavené z toho, jak mi dává peníze zadarmo

Daniel Cormier: UFC už je unavené z toho, jak mi dává peníze zadarmo
Pyšná slova současného šampiona v polotěžké a zároveň i těžké váze Daniela Cormiera. Devětatřicetiletý hrdina by rád zápasil i nadále, přičemž nejsou vyloučeny i obhajoby titulů v obou divizích, nicméně podle jeho slov již UFC nemá odpovídající soupeře, kteří by mu mohli být předhozeni.

„DC“ si se svým rekordem (21-1-0) už nějaký čas vyhřívá na těch nejvyšších příčkách, na nichž by i rád ukončil svou profesionální kariéru. Ještě než k tomu dojde, vyzařuje obrovskou touhu porazit ty nejlepší bojovníky, jež se jenom třesou, aby mohli usednout na jeho místo.

Poslední, kdo se Cormiera pokusil vyzvat, byl Stipe Miocic (18-3-0). Jindy úspěšný ranař, co se nesl na vlně šesti vítězství v řadě a své soupeře posílal k zemi mocnou sílou svých úderů, nyní sám poznal, jaké to je být knokautován. A o co hůř pro něj, to KO přišlo ještě v prvním kole. „Rád bych zápasil, věřte mi, ale UFC už je unavené z toho, aby mi dávalo peníze zadarmo,“ říká současný šampion dvou divizí.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Chtěl jsem zápasit s Latifim (Ilir), chtěl jsem zápasit s kterýmkoliv z těch chlápků, ale nic se neděje,“ pokračuje.

„Místo toho mi řekli: ‚Hej, DC, my už ti žádné peníze zadarmo nedáme!‘ A pak jenom dodali: ‚Musíš počkat, až se objeví někdo lepší.‘ Otázka je, jestli se někdo lepší ale vůbec ukáže,“ doplňuje.


A on by se někdo i rád ukázal, ovšem tato osoba si momentálně odpykává svůj trest za doping. Jon „The Bones“ Jones je jediným trnem v Cormierově oku, neboť ho již dvakrát v minulosti porazil, ovšem druhá výhra mu byla z kolonky úspěchů kvůli výše zmíněnému prohřešku odebrána.

Další články