Sleduj nás

Daniel Cormier: Pokud Woodley prohraje s YouTuberem, bude to pohromou pro celé MMA

Daniel Cormier: Pokud Woodley prohraje s YouTuberem, bude to pohromou pro celé MMA
Daniel Cormier vkládá do Tyrona Woodleyho veškeré možné naděje, aby nepohřbil celou MMA scénu.

UFC je značkou, která ve světě MMA znamená velký pojem. Dokonce takový, že zde touží většina zápasníků alespoň jednou v kariéře bojovat.

Tyron Woodley byl v UFC šampionem velterové váhy a za svou kariéru se pral s těmi nejlepšími protivníky v oboru. Nyní však svou pověst hodlá vsadit do boje, ve kterém může pohřbít nejenom sebe, ale částečně i hvězdnou organizaci, v níž tolik let působil.


„Tohle bude zápas o všechno. Jake Paul vs. Tyron Woodley je nejenom duelem o spoustu peněz, ale také duelem o čest. T-Wood reprezentuje nejen sebe, ale rovněž i UFC. Pověst šampiona v této organizaci musí něco znamenat. I když jste už prakticky v důchodu, nemůžete si dovolit prohrát s YouTuberem,“ vysvětloval Cormier během svého pravidelného podcastu.

DC je tedy dalším bojovníkem, který se nebál veřejně projevit svůj názor a upozornit na to, že bude bitva mezi Paulem a Woodleym více než jen finanční záležitostí.


„Být šampionem v UFC něco znamená. Očekává se od vás, že si s lidmi, jako je Jake Paul, poradíte úplně v pohodě. Měli byste ho poslat na prdel. Pokud to však T-Wood nebude brát dostatečně vážně a ten kluk si proti němu najde způsob, jak vyhrát, bude to podle mě ta nejhorší věc, co se může přihodit,“ pravil DC, který se jen při představě této myšlenky netvářil zrovna nadšeně.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články