Sleduj nás

Dana White: Z fackování udělám regulérní soutěž. Smiřte se s tím

Dana White: Z fackování udělám regulérní soutěž. Smiřte se s tím
Co Dana White oznámil, že po UFC hodlá vést i „Power Slap League“, tedy organizaci ve fackování, vyslechl si řadu kritiky. „Držte huby, stejně to tady bude. A bude se vám to líbit!“ vzkázal kritikům, jelikož věří v budoucnost této bizarnosti.


Jak je všeobecně známo, Dana White je člověk, kterému se na jazyk dostane vše, co má momentálně na srdci. A pokud si jeho směrem otevřelo ústa několik fanoušků kritizujících jeho další byznysové kroky, nenechal si to líbit.

„Počítejte s tím, že se z fackování brzy stane úplně regulérní sport, který bude lidi bavit. Kdo to kritizuje, ten to nezná, ale v podstatě každý vyhledává vzrušení, adrenalin a knokauty. To jim tahle soutěž zaručí,“ promuje White svůj nový byznys.

Mnoho lidí zároveň poukazovalo na to, že „fackování“ je nebezpečnější jak jiné bojové sporty, můžeme-li to k tomu vůbec přirovnávat. Ani s touto stížnosti u Whitea ale nikdo nepochodil. Údajně je to méně nebezpečné jak takový box.

dana white duchod ufc Dana White má další plány


„Vezměte si, že boxeři inkasují 300-400 ran v jednom pos*aném fightu. Tady u nás dostanete tři facky. Nemůžete si tedy stěžovat, že to je více nebezpečné, a nadávat na komisi, že nám dala povolení. Sama nevadská komise dobře zná všechna zdravotní rizika. Kdyby to bylo nebezpečné, nikdy by tomu zelenou nedala,“ vyjasňovala hlava UFC.

„Z Power Slap League se již brzo stane regulérní profesionální organizace, smiřte se s tím. Teď nadáváte, ale později to budete milovat. Jako tomu bylo s UFC. Budeme mít ty nejlepší atlety v oboru,“ konstatoval White prostřednictvím MMA Fighting.


Další články