Sleduj nás

Dana White: Toto je soupeř, se kterým bych rád viděl McGregora bojovat

Dana White: Toto je soupeř, se kterým bych rád viděl McGregora bojovat
Dana White konečně jednou přišel se smysluplným plánem, který by McGregorovi do cesty přihrál odpovídajícího soupeře.

Aby se Conor po svém návratu ihned zapojil do boje o titul, to připadalo blbé už i jeho nejvěrnějším fanouškům. Taková slova mají možná budit zájem veřejnosti, ale faktem je, že nedávají žádný smysl. Zejména, pokud jste dva roky nebojovali a máte na kontě dvě prohry v řadě.

Co tedy s Conorem bude? Patrně se přesune do velterové váhy, jak sám avizoval, kde na něj bude čekat soupeř, který normálně působí ve váze lehké. Jde o takové jméno, které je zárukou kvalitní štípané.

„Michael Chandler je podle mě soupeř, který aktuálně dává největší smysl,“ odpovídala hlava UFC na dotaz, s kým by ráda viděla bojovat irského navrátilce. „Je to momentálně ten nejvíce pravděpodobný scénář,“ podotknul White s tím, že než se Conor vrátí, tak se Michael mezitím uzdraví ze zápasu, který nedávno podstoupil s Dustinem Poirierem.

Chandler je bývalým šampionem lehké váhy Bellatoru, v UFC kromě atraktivity soubojů ovšem výsledkově zatím nějak neoslnil. Pral se sice s těmi největšími jmény, diváci se na něj rádi dívají, ale všichni vědí, že na titul to asi už nebude.


Co se Chandler navíc nechal slyšet, boj s McGregorem ho velmi láká, kvůli čemuž je ochotný upustit vody lehké váhy a vydat se do veltru. Vyšší hmotnostní kategorie znamená silnější údery, a tak se dá předpokládat, že bude v tomto souboji KO prakticky zaručeno.

Další články