Sleduj nás

Dana White radí McGregorovi: Buď chytrý a počkej si na vítěze tohoto duelu!

Dana White radí McGregorovi: Buď chytrý a počkej si na vítěze tohoto duelu!

Dana White věří, že úplně „nejchytřejší“ tah, který může Conor McGregor nyní provést, je ten, že si počká na vítěze duelu Khabib vs. Gaethje.

Šéf UFC se tak vrátil ke své původní výpovědi ze začátku současného roku, kdy zmiňoval, že Conorovi k titulové šanci v rámci lehké váhy stačí pouze skalp Donalda „Cowboye“ Cerroneho.

Notorious tuto podmínku splnil nadmíru dobře, když uznávaného veterána zneškodnil v pouhých čtyřiceti vteřinách hned prvního kola.

„Domnívám se, že nejlepší věc, kterou teď Conor může udělat, je počkat si, jak se situace vyvine. Podle mého názoru by měl nechat odehrát zápas Khabiba s Gaethjem a potom se utkat s vítězem,“ řekl White v podcastu u Eddieho Hearna a Tonyho Bellewa.

Nesmíme zapomínat ovšem na to, že Conor McGregor před pár dny přijal bojovou výzvu od slavného Spidera Andersona Silvy. Jak k tomuto duelu přihlíží prezident UFC? 


„Myslím si, že ze všeho nejrozumnější pro Conora bude, pokud si počká na vítěze zápasu Khabib vs. Gaethje… Ale znáte ho. Možná to nevydrží a bude chtít bojovat ještě dříve. A pokud bude chtít bojovat dříve, tak za námi přijde a my něco vymyslíme,“ uvedl poněkud rozpačitě Dana White.


Další články