Sleduj nás

Dana White odkryl, jaký osud čeká na stocktonského rváče Natea Diaze

Dana White odkryl, jaký osud čeká na stocktonského rváče Natea Diaze

Hodně lidí už dlouhou dobu zajímá, zdali se s mladším z bratrů Diazů po jeho neblahé prohře s Jorgem Masvidalem uvidíme opět v nitru oktagonu UFC. Na tuto otázku odpověděl nyní Dana White.

„Nate Diaz? Počítám s tím, že se s ním uvidíme… Tedy spíše určitě,“ odpovídal během tiskové konference na dotaz novinářů z Yahoo Sports. „Myslím si, že Nate bude bojovat znovu,“ opakoval se.

Ačkoliv se nejednalo o nějaký dlouhý proslov, Dana White v něm shrnul to podstatné. A dokonce při tom vyzařoval značnou dávku sebevědomí, která dozajista byla potřeba, neboť jsme o návratu dnes už pětatřicetiletého stocktonského rváče mohli pochybovat.


Nate ještě po UFC 244 nadával, že je všechno pouze domluvená hra a že na ni sere. Posléze z něho však opadly emoce a dle reakcí na Twitteru byl připravený se vrátit například k odvetě s Jorgem Masvidalem.

K tomuto souboji sice nyní nedojde, jelikož sám Masvidal touží po soupeři, který ho co nejrychleji dostane k dalšímu titulovému boji, ale někdo jako Diaz o případné zájemce určitě nebude mít nouzi. A kdoví, třeba jedním z nich bude právě Conor McGregor, ačkoliv i jemu se rýsují reálnější scénáře v divizi lehké váhy.Další články