Sleduj nás

Dana White o tom, jací UFC bojovníci mají šanci stát se masivními hvězdami

Dana White o tom, jací UFC bojovníci mají šanci stát se masivními hvězdami
Říká se, že Conor McGregor je jenom jeden a nikdo ho nikdy nenahradí. Přesto tu jsou tři bojovníci, kteří k tomu mají velmi blízko.

Dana White navnadil fanoušky, že nás z hlediska atraktivity soutěže čekají skvělé zítřky. On sám má v UFC ne jednoho, ne dva, ale rovnou tři borce, kteří se z hlediska mediální slávy mohou přiblížit úspěšné irské MMA ikoně.

dana white penize ufc zasluha Dana White, majitel organizace UFC

Dana White o hvězdách UFC


„Conor McGregor je jen jeden, on je super výjimečný, jeho jen tak někdo nenahradí, ale pokud je tu někdo, kdo k tomu může mít blízko, pak je to určitě Khamzat Chimaev,“ nechával se slyšet White.


„Nikdy za celý svůj život jsem neviděl takového člověka, jako je Khamzat. To, jak se chová, jak vystupuje, to je i pro mě něco nového. A to jsem v této branži už desítky let,“ žasl.

Jen u Khamzata to ovšem nekončí. „V Americe je už teď velkou hvězdou Sean O’Malley. On má ten faktor X, ke kterému lidé často přilnou. Pokud jednou vyhraje mistrovský pás, změní se mu celý život.“


A pak je tu ještě jeden člověk. „Samozřejmě nemůžu opomenout ani Paddyho Pimbletta. To je kluk, který si žije vlastní život. Kolikrát vám ani nepřijde jako profesionální fighter, ale také to má v sobě. Jeho individuální přístup prostě budí zájem, a proto také může být jednou z globálních hvězd,“ řekl White pro TSN.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články