Sleduj nás

Dana White láká fanoušky na McGregorův návrat. Už tuší přibližný termín i lokaci

Dana White láká fanoušky na McGregorův návrat. Už tuší přibližný termín i lokaciFoto: UFC

Dana White s velkým úsměvem na tváří prohlásil, že je návrat McGregora skutečně oficiální. Dokonce tuší i termín a lokaci.

V podstatě to již bylo oznámeno. Conor McGregor a Michael Chandler se stali hlavními tvářemi nové sezony zábavní show the Ultimate Fightera, kde bývá zvykem, že se spolu oba trenéři v samotném závěru soutěže střetnou v kleci.

Vše kouskovalo pouze McGregorovo znovuzapojení do antidopingového systému USADA, kam se přihlásil stále relativně nedávno. Teď nutně potřebuje do konce současného roku zůstat čistý a pak se můžeme konečně začít bavit o nějakém oficiálním termínu návratu.


S jakým datem bychom předběžně mohli počítat, o tom se pro portál ESPN rozpovídal šéf největší MMA značky planety Dana White.

„Všichni jsme věděli, že Conorův návrat nepřijde ze dne na den. Spíše se čekalo, až mu to umožní lékaři. No a teď jsme tady. Conor je zpátky v testovacím režimu, noha se mu hojí a my mu můžeme pomalu domluvit nějaký zápas,“ řekl White úvodem.


„Povím vám jednu věc. Od chvíle, co jsme Conorův návrat oznámili, se neřeší nic jiného. Tak velký má tento člověk vliv. Všichni se mě na něj neustále ptají a já doposud netušil, jak bych vám měl odpovědět. Teď už ovšem tuším,“ líčil s blaženým úsměvem na tváři, že se mu jeho stroj na zlaťáky vrací do provozu.

„Conor se nevrátí v březnu nebo dubnu, nevypadá to tedy na turnaj UFC 300, ale počítáme s ním na léto. A co se lokace týče, tak velký návrat si zaslouží speciální místo… Například Dallas, Texas Stadium? Neříkám, že to je oficiální, ale je to jedna z variant, na které se nyní zaměřujeme,“ nastínil White.

I navzdory tomuto prohlášení se ve své podstatě nic nemění. Fanoušci i nadále zůstávají ve fázi čekání, které však dostalo o něco reálnější obrysy. Conorovým soupeřem bude Michael Chandler a potom se uvidí. Notorious nevylučuje útok jak na BMF opasek, tak ani na mistrovský pás lehké nebo velterové váhy.Další články