Sleduj nás

Dana White jeví zájem o bitvu Adesanya vs. Jones!

Dana White jeví zájem o bitvu Adesanya vs. Jones!

Sen bojových fanoušků dostává opět o něco reálnější podobu. Israel Adesanya i Jon Jones by si po vzájemných internetových provokacích mohli všechny spory vyřídit v kleci. Šéf UFC je tomu nakloněn.

Dana White byl vyzpovídán novináři ze Sky Sports, které zajímalo, jaký má názor na bitvu, o níž se tak často hovoří. On sám jako milovník velkých soubojů nemusel dvakrát otálet s odpovědí.

„Jones vs. Adesanya? To je zatraceně velký zápas! Pokud ho ale Israel opravdu chce, má ho mít, nebudu mu stát v cestě,“ odpovídal před kamerami White.


„Víte, tihle chlápci si na sociálních sítích neustále vyměňují názory, což samo o sobě indikuje, že si spolu přejí bojovat. Takže jo, nevidím problém,“ potvrzoval.


Než k tomuto souboji však dojde, bude se muset Adesanya vypořádat ještě s jednou zkouškou ve své hmotnostní kategorii. Jak on sám prozradil, nejdříve musí svou divizi vyčistit od plevelu a ten v současné době představuje brazilský bijec Paulo Costa.

„Je to má ku*va. Chci, aby to cítil,“ uvedl nigerijský šampion na pozápasové tiskové konferenci UFC 243. „Nedisponuje takovou technikou jako já. Má jenom pouhé základy. Stejné základy má i mé hovno. Nemůžu se dočkat, až si to s ním rozdám,“ přiznával.


Další články