Sleduj nás

Dan Ige reaguje na svou prohru s Korejskou Zombie, snu o titulu se stále nevzdává

Dan Ige reaguje na svou prohru s Korejskou Zombie, snu o titulu se stále nevzdává
I když právě prohrál veledůležitý zápas, i tak se svých snů o zisku titulu v UFC nevzdává.

Dan Ige má za sebou pětikolovou bitvu s nevyzpytatelnou Korejskou Zombie, s níž ale prohrál poměrně jednoznačně na body. Tento neúspěch ho tedy lehce srazí v žebříčku pérové váhy a on se opět bude muset snažit, aby se zařadil do toho užšího elitního výběru.

„Žádné výmluvy, snažil jsem se ze sebe vydat to nejlepší, ale Zombie je absolutní legenda. Sleduju ho už od svých školních let a stále je to extratřída. Bylo mi ctí se s ním měřit, vždy chci bojovat s těmi nejlepšími,“ uvedl Ige během pozápasového rozhovoru, kde vzdával hold svému přemožiteli.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Věřím, že se stále mohu stát šampionem, potřebuji ve své hře udělat jen pár drobných změn. Každopádně se vrátím ještě silnější,“ burcoval devětadvacetiletý havajský bijec, jehož zápasnický rekord se rozrostl o čtvrtou prohru. Doposud ještě neprohrál jinak než na body.

Danovi Igemu patřila v žebříčku pérové váhy osmá příčka, nyní se dá očekávat, že se po blízké aktualizaci posune lehce níže. O odvetu s ním by jistě jevil zájem takový Edson Barboza, který prvně prohrál v těsném poměru na body. Dodnes je s tímto výsledkem velmi nespokojený.

Další články