Sleduj nás

Další výhra Jakea Paula naštvala slavného Ryana Garciu. Už tě někdo musí zastavit, teď půjdeš se mnou! nařídil mu

Další výhra Jakea Paula naštvala slavného Ryana Garciu. Už tě někdo musí zastavit, teď půjdeš se mnou! nařídil muFoto: Most Valuable Promotions

Jake Paul je po další dominantní výhře ve světlech reflektorů, což se vůbec nelíbí slavnému Ryanu Garciovi.

Jake se nyní o víkendu střetl s Ryanem Bourlandem, kterého stejně jako Andrého Augusta ukončil v prvním kole. Sláva mladého influencera tedy opět o něco vzrostla, což se silně přestává líbit skutečné boxerské hvězdě Ryanu Garciovi. Ten na nic nečekal a krátce po Paulově výhře se přesunul na své sociální sítě, kde ho sám vyzval k boji.  

„Dobře, už toho bylo dost. Já budu tím, kdo tuhle šílenost konečně zastaví. Hodlám Jakeu Paulovi ukončit jeho kariéru!“ napsal Garcia na svém Twitteru. „Jakeu, myslím to smrtelně vážně. Ozvi se mému týmu, roztrhám tě!“ podotkl s tím, že si přeje, aby se věci skutečně daly do pohybu.


Ač tedy původně jako dětská televizní hvězda, Jake Paul si nyní plní svůj sen, při kterém se ani nemusí držet žádných žebříčků, aby mohl čelit těm největším jménům z celého světa. Všechna ho sama volají.

„Všichni mě vyzývají, protože vědí, kdo je tu ta pravá hvězda. Ryan Garcia se možná tváří jako milionář, ale doposud měl jenom jeden zápas, ve kterém si skutečně mohl něco vydělat. To já jich měl už několik. Vůbec se tedy nedivím, že mě teď vyzývá,“ spustil Paul, který si zprávy svého oponenta všiml prakticky vzápětí.


„Pokud Ryan o tuhle bídu stojí, nebudu se jí vyhýbat, i když si myslím, že to je zbytečné, protože vůbec neumí pracovat s nohama. A i když je v této hře déle než já, tak se považuji za podstatně kvalitnějšího boxera,“ odvětil Jake Paul, který pochopitelně zapomněl zmínit i to, že je navíc i o poznání těžší.

„Pokud si to Ryan přeje, jdeme do toho, já jsem připravený, ale jak říkám, bude to pro mě snadná záležitost,“ rýpnul si Paul, jehož profesionální boxerské skóre se po sobotní noci rozrostlo na devět výher a jednu porážku.  


Další články