Sleduj nás

Další tvrdý úder! Khabib si doslova smlsnul na Conorovi

Další tvrdý úder! Khabib si doslova smlsnul na Conorovi

Conorův pomyslný žebříček nejlepších zápasníků celé historie UFC neunikl ani „orlímu“ oku Khabiba Nurmagomedova, který si na svém irském soupeři doslova smlsnul.

„Odklepal jsi v pérové váze, odklepal jsi v lehké váze a odklepal jsi také ve veltru. Svůj pás jsi nikdy neobhajoval jak v UFC, tak ani v Cage Warriors. Vzdal jsi se častěji než Georges St-Pierre, Anderson Silva a Jon Jones dohromady. Jsi akorát největší UFC válečník v celé historii Twitteru,“ okomentoval ruský Orel McGregorovo odvážné tvrzení.

Khabib Nurmagomedov


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Khabibovi počínaje včerejškem skončil ramadán, což znamená, že se může postupně vrátit do plné přípravy. Jakmile se zahřeje, pak bude stačit jenom pokyn a Dana White zorganizuje jeho povinnou obhajobu s vrchním vyzyvatelem a nynějším dočasným šampionem lehké váhy Justinem Gaethjem. Všechny indicie nám nasvědčují, že bychom se zápasu mohli dočkat v srpnu, nejpozději však v září.

Co se Conora týče, ten na oznámení svého souboje teprve čeká. A stejně tak i vyčkává na jméno svého soupeře. Vzhledem k tomu, že ze hry vypadl Dustin Poirier, jenž se za měsíc střetne s Danem Hookerem, tak mezi nejvíce pravděpodobnými možnostmi zůstávají už jenom Jorge Masvidal s Natem Diazem. Jisté východisko představuje ještě Tony Ferguson, ovšem jeho odepsal sám Dana White, neboť řekl, že chce, aby si El Cucuy nějaký čas teď odpočinul. A pokud to trochu přeženeme, volný je třeba i takový Kamaru Usman... Troufl by si Conor? Další články