Sleduj nás

VIDEO: Drsným pádem Lucky Kotlárové v kleci se baví celý svět. Věrná bojovnice z McDonaldu! píše se

VIDEO: Drsným pádem Lucky Kotlárové v kleci se baví celý svět. Věrná bojovnice z McDonaldu! píše seFoto: RedFace

Lucie Kotlárová se poslední dva měsíce divákům představovala jako nejsilnější žena světa, která v kleci vyndá nejednoho chlapa. Nakonec však porazila sama sebe.

Postava, která nelze přehlédnout, pusa, která nelze přeslechnout, a sebevědomí, které byste našli maximálně až na samotném vrcholu té nejvyšší hory Evropy. Takto nějak se nám po celou dobu prezentovala „bojovnice“ Lucie Kotlárová, která si to namířila do klece, kde chtěla pomstít své bratrance Diega s Jaroslavem a navrátit rodu Kotlárů čest. Bohužel hned její první oficiální bojová mise skončila fiaskem, a to poměrně pořádným.

Lucka se stala součástí organizace RedFace, kde ohrnovala nos nad soupeřkou, která jí byla vybrána. „Já chtěla Vémolu nebo Bendu a oni mi přinesli takovou malinu! Vždyť to slupnu jako nic a po ní si budu muset dát zápas ještě s někým jiným!“ naparovala se (tehdy ještě) 262kilová zápasnice v talkshaw zvané RedFace 2 Face. Karma ji však velice rychle dohnala.


Soupeřkou Lucky Kotlárové se stala drobná, pouze 47 kg vážící herečka Regina Labajová, která ovšem od samotného začátku měla připravené tajné trumfy v rukávu. Věděla, že pouštět se do přímé konfrontace s takto objemnou protivnicí nemá cenu, a proto zvolila taktiku, jež se zakládala na neustálém pohybu. A když tedy došlo na boj v kleci, netrvalo to dlouho, než Kotlárová začala lapat po dechu.

V duelu mezi oběma dámami nepadly skoro žádné údery, ale kdo se vžil do Lucčiny role, ten trpěl s ní. I přes videozáznam bylo cítit, jak jí dochází síly a jak svou soupeřku nemůže dohnat. Místo zápasu si dala kardio trénink, který jí složil podstatně více, než by dokázala kdejaká protivnice. Vše došlo do bodu, kdy Lucka už vážně nemohla, a tak stačilo pouhé strčení ze strany Reginy a 260kilová bojovnice se složila k zemi, ze které už nevstala.


Celý svět se baví

I když Lucka nedostála svým slovům, lidé se její show přeci jen baví. A když říkáme lidé, tak tím nemyslíme jen české nebo slovenské publikum, nýbrž celosvětové. Lucčino video si totiž vzalo několik zahraničních serverů používají jej jako příklad, jak se MMA rozhodně dělat nemá. Stránka Happy Punch dokonce Kotlárovou označila za přebornici v judu, čemuž se pochopitelně lidé v komentářích náležitě vysmáli. „Mistryně v judu? Jediný boj, který svádí, je ten v McDonaldu!“ smáli se komentující.


Další články