Sleduj nás

Cyborg reaguje na prohru Harrison a posílá překvapivý vzkaz

Cyborg reaguje na prohru Harrison a posílá překvapivý vzkaz
Cris Cyborg nikdy neměla Kaylu Harrison vyloženě v lásce, ale co se dozvěděla, že se nachází emočně na dně, se jí musela zastat. 

Cyborg, Nunes a Harrison. To jsou v tom světovém žebříčku tři nejčastěji skloňovaná dámská jména, která se přetahují o absolutní prvenství. Všechny bojovnice by si přály mezi sebou zápasit, všechny ovšem působí v jiné organizaci.

Na Kaylu Harrison nyní o víkendu čekala bitva ve finále pyramidy PFL proti známé soupeřce Larisse Pacheco. Tu dvakrát v minulosti již porazila, a zjevně proto si říkala, že to bez větších potíží zvládne i potřetí. Velmi se však přecenila a tentokrát bohužel prohrála.


Jak tomu bývá zvykem, když jste nahoře, všichni vás chválí, a když jste dole, tak do vás všichni naopak rádi kopou. Pro ty, co se nyní postavili proti Kayle, má ovšem Cris Cyborg jasný vzkaz.

„Prosím, vy, co teď kopete do Kayly, byste se nad sebou měli zamyslet. Nikdo z vás nedosáhne takových úspěchů, jako dosáhla ona. To je prostě holý fakt!“ uveřejnila Cris na svých sociálních sítích.


„Občas člověk potřebuje prohrát, aby se mohl stát lepším. Já sama to poznala na vlastní kůži, když jsem se 14 let nesla na vlně výher. Někdy prostě musíte padnout, abyste se mohli vyvíjet,“ snažila se přidat jednu k lepšímu.

„Kayla se vrátí silnější! Tato zkušenosti jí v budoucnu hodně pomůže… A samozřejmě gratuluji Larisse Pacheco, jsi skutečná šampionka!“ napsala Cyborg na svém Twitteru.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články