Sleduj nás

Cyborg: Já budu připravena, ale nevím, jestli se dá totéž říct o Amandě

Cyborg: Já budu připravena, ale nevím, jestli se dá totéž říct o Amandě

Cris Cyborg a Amanda Nunes, tedy dvě brazilská esa, která získala titul ve svých váhových divizích, se mají na konci roku utkat během akce zvané UFC 232. Na tento střet se těší tisíce a možná miliony lidí, že již dnes se onoho duelu nemohou dočkat. Toho si je vědoma i hvězda pérové váhy, která by všechny fanoušky nerada svým vystoupením zklamala, a proto doporučuje, aby místo její soupeřky byla raději připravena náhrada.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

„Byla bych ráda, kdyby UFC připravilo nějaký plán B, jako to bylo v souboji Tyrona Woodley a Darrena Tilla,“ svěřila se na sociálních sítích Cyborg, jež se nese na vlně dvaceti výher v řadě, přičemž ta poslední přišla 3. května nad Yanou Kunitskayou.

Cris Cyborg se připravuje na bitvu


„Čeká nás velká bitva, o tom není žádných pochyb, ovšem v minulosti se už několikrát stalo, že se někdo zranil nebo včas nesplnil váhový limit. Je jedno, co za tím bylo/bude, ale ocenila bych pro 29. prosinec nějaký plán B,“ říká dnes již třiatřicetiletá zápasnice.

Cristiane Justino, jak zní její pravé jméno, nám tím chtěla naznačit, že bude připravena, avšak nechce, aby její snaha vyšla vniveč, a tak touží po náhradní alternativě. Amanda Nunes soupeří o váhovou divizi níže a je tedy možné, že jí na něco její dlouhé cestě zbrzdí, ovšem doposud to tak z jejího mnohdy až přehnaného sebevědomí vůbec nevypadá.Další články