Sleduj nás

Cyborg: Aby bylo jasno, Nunes nikdy nebyla a nikdy nebude nejlepší

Cyborg: Aby bylo jasno, Nunes nikdy nebyla a nikdy nebude nejlepší
Cris Cyborg nesouhlasí s tím, že je Amanda Nunes označována za nejlepší MMA bojovnici všech dob.

Končil nám tehdy rok 2018 a do UFC oktagonu zavítala dvojice brazilských bojovnic, a sice úřadující šampionka pérové váhy Cris Cyborg a její vyzývatelka Amanda Nunes.

K poměrně velkému překvapení všech se tento duel nepřenesl jak přes první kolo, tak ani přes první minutu. Lvice Nunes hned v úvodu rozjela dobrou sekvenci a trefovala čisté údery, které její soupeřce natolik zatopily, až se to po jednapadesáti sekundách rozhodl sudí ukončit.


To byla chvíle, kdy začala být Amanda označována za nejlepší MMA bojovnici ze všech. Cyborg, která jinak ve své kariéře excelovala a vyjma této prohry všude vyhrávala, to dodnes nemůže skousnout. A svůj názor se také nebojí veřejně projevit.

Cris Cyborg ufc sen Cris Cyborg

Cris Cyborg omlouvá prohru


„Aby bylo jasno, Amanda Nunes nikdy nebyla a nikdy ani nebude nejlepší,“ řekla Cris v exkluzivním interview na YouTube kanálu u Henryho Cejuda. „Ano, já s ní prohrála, ale to se stává. Někdy se prostě špatně vyspíte, nemáte den, ale pořád to byla má jediná prohra… Kolik proher má oproti mně ona? Strašně moc. Ty úspěchy nejsou tak velké, aby se mohla považovat za nejlepší,“ deklarovala.


„Historie není jen o jednom fightu. Podívejte se, jak dlouho už bojuji, kolik mám výher a kde a proti komu jsem je posbírala. Podle mě se to s Nunes nedá srovnávat. Nemluvě o tom, že mi kdysi v UFC odmítla odvetu, což také o něčem svědčí. Teď už bohužel k té odvetě asi nedojde. Dana White si mě nemůže dovolit zaplatit Amanda za mnou nejspíš nepřijde,“ zaspekulovala si.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články