Sleduj nás

Cverna: Mikulášek se bojí, proto jde raději se Žralokem

Cverna: Mikulášek se bojí, proto jde raději se ŽralokemFOTO: Clash of the Stars

Clash of the Stars dost možná získá zápas, na který budou zvědaví všichni fanoušci bojových sportů. Veterán Alex Cverna by si totiž rád došlápl na Vaška Mikuláška, který nemá s konfrontací problém a přišel i s konkrétním turnajem, na kterém by k souboji mělo dojít.

Ať se vám to líbí, nebo ne, organizace Clash of the Stars táhne a její turnaje jsou vyprodané v řádech desítek hodin. Po několika úspěšných akcích v Praze se tak projekt Tomáše Le Syho chystá navštívit severomoravskou metropoli Ostravu. Tam by se měl CotS ukázat v průběhu jara příštího roku. V expanzi má výrazně pomoci místní patriot a celebrita Václav Mikulášek, který po vyhazovu z Oktagonu našel rychle nového zaměstnavatele.

„Baba Jaga“ se má premiérově představit na nejbližším turnaji v Praze, kde jej čeká bojovými sporty prakticky nepolíbený Žralok. V úvahu ovšem připadal mnohem ostřílenější oponent, kterým by bezesporu byl Alex Cverna. Ten sice nedávno neuspěl v titulovém zápase proti Princi Aounallahovi, ale jinak si Cverminátor připisoval výhru za výhrou a jeho pověstné granáty budí respekt.

„Le Sy mi nabídl Mikuláška na 27. ledna, tak jsem to pohotově vzal, že jdeme na to. Minulý týden jsme měli schůzku a šel jsem podepsat smlouvu. Bohužel to však celé spadlo. Mikulášek si totiž místo mě vybral Žraloka. Já jsem s ním chtěl jít, ale jak vidíte, vybral si Žraloka, protože se mě určitě bál. Ať si to užije. Chtěli to i případně do Ostravy, ale nechce se mi cestovat takovou dálku a zápasit před jeho domácím publikem. Chtěl jsem to tady v Praze. Prostě ne. Má Žraloka, no. Musím se tomu zasmát. Nevadí,“ popsal vyjednávání Alex na svém Instagramu. Z druhého konce republiky pak přiletěla na Kladno pohotová odpověď.

„Alex, komu ty chceš rozbít zuby? To je ta největší p*del, Alexíku. Ty se toho ani nedotkneš. Moc mluvíš a málo děláš. Šanci máš, ale ty říkáš, že do Ostravy nechceš. Ty však nejsi v pozici, jako jsem já. Ty budeš zápasit tam, kde chci já, nebo se mnou nebudeš zápasit vůbec. Je to takhle snadné. Bohužel, jsi v řadě a čekáš. Jsi na čekačce, na což jsi zvyklý, protože jsi Nenastupinátor. Nebuď protivný, nebo ti kromě kartičky do knihovny zruším i kartičku k zubaři, kde jsi dlouho nebyl,“ odpálil Cvernu rozjařený Mikulášek. Uvidíme, zda se vyjednávací ledy pohnou správným směrem. Souboj těchto dvou bijců by ale ostravskému turnaji rozhodně slušel.
Další články