Sleduj nás

Cverna apeluje na fanoušky: Nepropásněte šanci, nebudeme tu věčně

Cverna apeluje na fanoušky: Nepropásněte šanci, nebudeme tu věčněFoto: IAF

Alexander Cverna apeluje na lidi, aby nebrali všechny věci jako samozřejmost. Nic netrvá věčně a ani tato generace fighterů tu pořád nebude.

MMA se nám sice posunulo, vznikly nové organizace a nabízí nové zápasy, ale stará generace bojovníků, která nás doprovázela po celou dobu tohoto růstu, už pomalu začíná odcházet do důchodu.

Netýká se to jen české, ale i slovenské scény. Mnoho bojovníků to má za pár a teď jsou před námi jedny z posledních šancí, jak si je ještě užít. Více se o tom rozpovídal nestárnoucí veterán Alexander Cverna.


„Bude nová generace, tahle tady nebude a nebudou tady takoví zápasníci, jako jsem já, Michal Martínek, Karlos Vémola, Patrik Kincl… Petr Píno Ondruš už skončil a za chvíli tady nebudou i další. Zestárnou a zůstanou doma.

Tak si to užívejte a choďte se dívat na ty galavečery, které pro vás dělají promotéři, protože jsou neskuteční. Mě samotného to táhne dopředu, chci to dělat pro vás i pro sebe a pro mou rodinu.


A buďte rádi, že jsme tady a že v mém věku ještě takhle makám, protože mě to baví a mám to rád a je to moje srdcovka. Fanděte a přijďte se podívat 9. června na můj zápas do Sokolova.“

Právě 9. června se bude konat turnaj organizace I Am Fighter 8, kde se Cverna postaví proti náhradnímu soupeři Dejanu Bubicovi. Pokud uspěje, a to on by moc rád, bude zde útočit na mistrovský titul.

Mistrovské ambice Alex prokazuje i mimo stěny IAF, své štěstí by na stará kolena rád zkusil i v Oktagonu. Je to jedno z posledních mistrovských tažení, které má před sebou.


Zdroj: I Am Fighter


Další články