Sleduj nás

Cverminátor Alex hlásí návrat k MMA! Pro svůj comeback si vyžádal hvězdného soupeře

Cverminátor Alex hlásí návrat k MMA! Pro svůj comeback si vyžádal hvězdného soupeřeFOTO: OKTAGON MMA

Co na tom, že má skoro pět křížků na hrbu. Alex Cverna dokazuje, že věk je jen číslo a po tříleté pauze, kterou věnoval rohovnickým kláním, se kladenská celebrita opět hlásí o svoji šanci v MMA.

Jevištěm velkého návratu se má stát organizace Fight Night Challenge, se kterou má tento kolos stále platnou smlouvu.

O svých boxerských kvalitách nás Cvernič přesvědčil například v duelu s Pirátem Krištofičem. Souboj, ve kterém byl Alex tvrdší i přesnější, skončil remízou. Ta ani jednoho z borců neurazila, ale publikum mělo o vítězi jasno. Nyní se chce bijec s bilancí osm výher a dvě porážky vrátit k nejtvrdší disciplíně ze všech.

„Určitě přemýšlím nad návratem. Ve Fight Night Challenge mám ještě dva garantované zápasy v MMA. S Attilou nyní jednáme o možných soupeřích. Já mám jednoho vybraného, ale Attila mi ho rozmlouvá,“ prozradil Alex, že jednání už probíhají o konkrétních jménech.

Pokud si myslíte, že chtěl Cverna na rozkoukání v kleci lehkého protivníka, pletete se. Oním vyvoleným nebyl nikdo jiný než americký Grizzly Jeremy Kimball. Veterán UFC, který v OKTAGONu dvakrát porazil Miloše Petráška nebo vikinga Thomase Narma, ovšem neprošel schvalovacím procesem šéfa organizace.


„Chtěl jsem Kimballa, ale Attila mi řekl, že je hrozně nevyzpytatelný. Může se stát, že mu zaplatí letenku a on nakonec vůbec nedorazí. Teď řešíme ještě jedno jméno, které když klapne, tak to bude totální bomba,“ navnadil fanoušky Alex.

Pokud máte nějaké návrhy, kdo by si zasloužil sdílet klec s Cverminátorem, tak neváhejte a posílejte tipy na oficiální stránky organizace Fight Night Challenge. Podle nás by byl ideální Brock Lesnar, ale na bývalého šampiona UFC by se musela udělat veřejná sbírka.   

Zdroj: mmafanatikDalší články