Sleduj nás

Curtis Blaydes zveřejnil tři důvody, proč ho Dana White nemá rád. Ve hře jsou opět peníze

Curtis Blaydes zveřejnil tři důvody, proč ho Dana White nemá rád. Ve hře jsou opět peníze

Aktuální trojka žebříčku těžké váhy byla nedávno (opět) kritizována Danou Whitem. Tentokrát to bylo za ne příliš povedený výkon v jinak vítězném zápase proti Alexanderu Volkovovi.

Curtis Blaydes si však znovu nenechal nic líbit a veřejnosti odhalil pravé důvody, proč je proti němu šéf UFC vysazený.

„Dana mě nemá rád ze tří důvodů. Prvním je, že se nebojím mluvit, druhým je můj bojový styl, protože používám hodně grapplingu, a třetím je, že věřím, že nedostávám zaplaceno tolik, kolik si zasloužím,“ zmínil devětadvacetiletý rodák z Oklahomy, který se aktuálně nese na vlně čtyř výher.


Curtis Blaydes se myslí, že ho Dana White nemá rád.

Před necelými dvěma týdny si Blaydes rovněž otevřel pusu, tehdy svou řečí necílil jen na své finanční ohodnocení, ale i na odměny svých kolegů.


„Neříkám, že bychom si měli vydělávat 20 milionů dolarů za zápas, avšak top jména jako Jones, Masvidal, McGregor a další si definitivně zaslouží aspoň těch 5 mega za fight. A strašně nerad vidím i chlápky, kteří předvedou naprosto výtečnou show, ale v samotném závěru si vydělají 12 tisíc za zápas a 12 tisíc za případnou výhru… To je tak trochu trapné,“ pravil, čímž se opřel do platové hierarchie UFC. A to se Whiteovi vůbec nelíbilo.


Další články