Sleduj nás

Covington: Výhra nad Lawlerem ze mě udělá nejlepší velterovou váhu všech dob!

Covington: Výhra nad Lawlerem ze mě udělá nejlepší velterovou váhu všech dob!

Třetí srpen bude nejenom dnem pátého pokračování turnaje, jenž UFC pořádá právě pod jmenovkou své nové hostitelské stanice ESPN, ale také dnem, kdy se bývalý dočasný šampion Colby Covington vrátí zpátky do klece. Prospěla mu ta roční pauza? Očividně jen namlsala jeho ego, které ho staví do první řady nejlepších zápasníků velterové váhy všech dob. Výhra nad Robbiem Lawlerem by tuto dominanci údajně měla jenom potvrdit.

„Chci chlápka jako Robbie, abych mohl posouvat své jméno výš a výš. Výhra nad ním jen utvrdí můj odkaz v tomto sportu, kterému se věnuji celý svůj život,“ pravil Colby v rozhovoru pro BJPENN.com.

„Tahle výhra desetinásobně podpoří všechno, co jsem ve své kariéře zvládl až do tohoto bodu,“ věří pevně. „Je to přesně ten typ zápasu, na který jsem se těšil. Robbie je velice nebezpečný protivník. V souboji s ním nesmíte mrknout, protože pokud mrknete, tak jste okamžitě v bezvědomí, chápete?“ snažil se zvážnit situaci, ačkoliv se Lawlerovi v poslední době zrovna nedaří - pouhá jedna výhra z předchozích čtyř duelů.


„Jeho skalp bude jen další vizitkou mého skvělého životopisu,“ nepochybuje Covington. „Ukáže to mé kvality a rozhodně to ukáže, že jsem nejlepší velterová váha na světě a zároveň nejlepší velterová váha všech dob,“ předurčuje.


Další články