Sleduj nás

Covington směrem k Usmanovi: Vážně se toho týpka, který předstírá zranění, chystám zmrzačit

Covington směrem k Usmanovi: Vážně se toho týpka, který předstírá zranění, chystám zmrzačit

Dlouho očekávaná bitva by již brzo měla být potvrzena. Colby Covington a Kamaru Usman se spolu utkají v rámci velterové váhy o titul právoplatného šampiona a už předem všichni vědí, že se tihle dva vůbec nemusí.

Colby již od roku 2015 říká, že se jen marně snaží chytit „Martyho“ Usmana, který by ke své titulové šanci nikdy nedošel, kdyby si nevybíral soupeře a kdyby nepředstíral zranění. Jejich vzájemná bitva byla v plánu například už na jaře 2019, ale právě tehdy Marty marodil s kolenem, načež Colby kývl na duel s Robbiem Lawlerem, jehož nakonec neskutečně přejel.

Nyní se však obloha vyjasnila a sám Dana White přiznal, že v rámci velterové váhy již jiný zápas nedává smysl. Covington a Usman by se spolu měli utkat na UFC 244, které se koná 2. listopadu v New Yorku. A jak už tomu bývá zvykem, oba dva borci si už předem vyhrožují. Colby je však během své předpovědi mnohem přesvědčivější, protože cítí, že má výhru na dosah.

„Nemůžu se dočkat, až toho chlápka upálím,“ pravil „Chaos“ pro MMA Fighting. „Já a Dan Lambert jsme se toho fightu dožadovali tolik let, ale on nás odmítal. Marty celou dobu předstíral zranění. Po zápase s Woodleym přijel na tiskovou konferenci na vozíčku, ale o pár hodin později hned přeskakoval barikády a napadal nevinné lidi v bufetu,“ vzpomínal na tu událost z kasina ve Vegas, kde se oba dva aktéři před mnoha svědky do sebe pustili.


„Je na čase, abych sjednotil pásy. Pro Usmana to bude konec jednoho velkého smutného příběhu, protože se mi celé roky snažil vyhnout a nyní nemá jinou možnost, než mi čelit. Rozhodně se toho týpka, který předstírá zranění, chystám zmrzačit. Porazím ho a už o něm nikdy neuslyšíme,“ dodával Colby.  


Další články