Sleduj nás

Cory Sandhagen vysvětlil, proč chce do příštího zápasu ďábla Meraba Dvalishviliho

Cory Sandhagen vysvětlil, proč chce do příštího zápasu ďábla Meraba DvalishvilihoFoto: UFC

Cory Sandhagen porazil v ostře sledovaném duelu Marona Veru a místo o boje o titul si řekl o rozjetého a velice nebezpečného Meraba Dvalishviliho.

Protože je v bantamové váze již naplánován boj o titul (šampiona Aljamaina Sterlinga vyzve 6. května navrátilec Henry Cejudo), musí si nyní všichni ostatní potenciální vyzývatelé stoupnout do fronty, případně se ještě utkat mezi sebou.

Této skutečnosti si je vědom i Cory Sandhagen, který silně moc touží po šampionském opasku. Ví však, že jednak je teď v titulovém pořadníku plno a jednak se před ním v žebříčku nachází rozjetý Merab Dvalishvili, který má na kontě devět výher v řadě. Tu poslední si připsal nad bývalým šampionem Petrem Yanem.

„Proč jsem (po výhře nad Marlonem Verou) vyzval Meraba?“ zopakoval otázku novinářů Cory Sandhagen během tiskové konference po právě skončeném texaském turnaji. „Vyzval jsem ho proto, protože vím, že je v tom titulovém pořadníku přede mnou. Co bych to byl za člověka, kdybych se drze dožadoval boje o pás, když na něj má Merab větší právo?“ vysvětloval pokorně.

„Pochopím, pokud mou výzvu nepřijme, ale ocením, jestli si ji všimne a nějak na ni zareaguje. Teď je stejně boj o pás obsazený a my dva bychom ten čas mohli zužitkovat něčím smysluplným, z čeho by vyšel nový vyzývatel. Takže když to vyjde, budu rád,“ přidával Sandhagen, který teď bude čekat na verdikt od jím vyzvaného soupeře.Další články

Leo Brichta: V OKTAGONu jsem nedostal titulovou šanci ani pořádnou výplatu!

Návrat k MMA, navíc na té největší evropské scéně a na zdaleka nejsledovanějším turnaji. Leo Brichta nepatří mezi borce, které by svazovala nervozita. Naopak, roste s příležitostí a dokáže jí využít. Nyní se po období, kdy nemohl naplno rozvinout svůj potenciál, chystá uhranout polskou scénu.

Leo Brichta: V OKTAGONu jsem nedostal titulovou šanci ani pořádnou výplatu!