Sleduj nás

Cormier: McGregora dneska vyzývají už jen loseři, co vzdali své snahy o titul

Cormier: McGregora dneska vyzývají už jen loseři, co vzdali své snahy o titul
Daniel Cormier promlouvá do duše všem zápasníkům, kteří stále vyzývají Conora McGregora.

Slavná irská MMA hvězda se v kleci neobjevila poslední rok a půl, ale ani to mnoha bojovníkům nebrání v tom, aby ji stále nevyzývali.

Jorge Masvidal, Michael Chandler, Justin Gaethje, ale dokonce i Charles Oliveira. Všechna tato jména si chtějí uloupnout z hvězdného irského koláče. Všichni tím ale prý ukazují pouze svoji slabost.


„Není nic snazšího, než vyzývat fightera, kterému chybí zápasnická kondice a jehož forma je hodně diskutabilní. A ze všeho nejvíce mě překvapuje, že to dělají lidé, o kterých jsem měl jiné mínění,“ pronesl DC během svého pravidelného podcastu.

„Možná se mnou mnozí z vás nebudou souhlasit, ale pravda je taková, že Conor už dávno není šampionský materiál. Momentálně mu náleží čtrnáctá příčka v žebříčku, což znamená, že je nějaké tři výhry od titulové šance. A skutečně si myslíte, že by se k ní dostal?“ ptal se.


Daniel Cormier se vraci na scenu Daniel Cormier

„A tím se dostávám k tomu bodu, který mě nejvíce zaráží. Proč stále více a více fighterů vyzývá McGregora, když se nachází zcela mimo jejich ligu? Podle mě tohle může dělat jen člověk, který ví, že na titul už nemá, a tak si chce vydělat jinou cestou,“ popisuje.

„Kdo vyzývá McGregora, ten jako by nepřímo přiznával, že už nechce titul. Takový Michael Chandler je tomu skvělým příkladem… Atraktivní bojovník, ale všichni víme, že na pás v UFC to nebude. Tak co udělá? Je to čtyřka nebo pětka žebříčku, ale vyzve o deset příček níže postaveného McGregora. Prosím vás, hoši, nechte už toho,“ žádal Cormier.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články