Sleduj nás

Conor vs. Usman? Zajímavý nápad! přitakává Dana White. S Irem hodlá nejdřív mluvit

Conor vs. Usman? Zajímavý nápad! přitakává Dana White. S Irem hodlá nejdřív mluvit
Dana White vydal poněkud překvapivou reakci, když se dozvěděl, že má McGregor zálusk na Usmanův pás velterové váhy.

Vše je v podstatě odvozeno od současné tělesné stavby, jíž irská hvězda disponuje. Jelikož je Notorious dlouhé měsíce mimo hru, kdy se prakticky nemohl naplno připravovat, rozhodl se dát všechny tréninky do budování svalové hmoty. A výsledek je takový, že Conor váží svých rekordních 90 kg, což je o dvacet více než povoluje limit lehké váhy.

V souvislosti s touto proměnou i sám McGregor přiznal, že je možná na čase na životní krok. „Před více než rokem jsem dělal vše proto, abych své tělo přizpůsobil lehké váze, teď jsem ovšem na tuhle kategorii příliš velký. Opravdu to na sobě cítím a možná se mi do lehké váhy už shodit ani nepodaří,“ řekl, a proto už s předstihem začal raději upírat svůj zrak na Kamaru Usmana, jehož považuje za nudného šampiona, který předvádí nudné fighty a neumí ukončovat soupeře. Tím mu i nepřímo poslal bojovou výzvu.


V minulosti podobné McGregorovy kroky Dana White odsuzoval, teď ovšem i on sám zřejmě změnil názor. „Rozhodně je to zajímavá možnost. Nebavil jsem se o tom přímo s Conorem, ale brzy se potkáme a uvidíme, co bude dál. Každopádně zajímavý nápad. Každá věc, která se týká Conora, budí pozornost a vydělává peníze.“

A protože si Kamaru Usman nepřeje bojovat s vítězem zápasu Chimaev vs. Burns (úkoluje je, aby ještě přijímali zápasy s dalšími soupeři), tak se dá předpokládat, že by teoreticky na podzim v kleci mohl chtít přivítat právě McGregora. Toto léto svůj velterový pás ovšem bude nejprve obhajovat proti Leonu Edwardsovi.

Další články