Sleduj nás

Conor McGregor určitě dopuje, jsem o tom přesvědčený, nebrala si servítky přední lehká váha

Conor McGregor určitě dopuje, jsem o tom přesvědčený, nebrala si servítky přední lehká váhaFoto: UFC

McGregorova absence v testovacím poli USADA není náhodná. Ve skutečnosti už dobré dva roky ujíždí na dopingu, který chce před světem utajit.

Jak by asi fanoušci reagovali, kdyby zjistili, že jejich MMA modla pobírá zakázané látky? Tuto otázku si mnozí pokládají a nepochybně si ji pokládá i Conor McGregor, který cíleně oddaluje svůj návrat do testovacího rybníčku USADA.

„Kdyby byl čistý, žádné problémy by neřešil. Mohl být zpátky už před rokem, ale odborníci mu předpověděli, jak dlouho to potrvá, než z jeho těla vyprchají všechny zakázané látky. Je potřeba, aby byl při návratu čistý jako lilium. V opačném případě by měl velký problém a pošpinil by tím svůj celoživotní odkaz v MMA,“ vysvětlil během interview pro novináře Schma přední zápasník z divize lehké váhy Beneil Dariush.

„Jsem tedy přesvědčený, že Conor sype. Možná býval dříve čistý, ale teď stoprocentně sype. Bere něco na růst svalů a rychlejší rekonvalescenci po té zlomenině nohy. To je ten důvod, proč se v době léčby nechal vyřadit z testovacího systému. Nechtěl, aby se na to přišlo,“ vysvětloval.

„Mnoho zápasníků po těžkém zranění je neustále pod dozorem (třeba i Jiří Procházka). Jenže pak je tu Conor McGregor, který má speciální výsady a může si dovolit v době léčby odejít. Pravda je taková, že něco bral. Ať se to lidem líbí nebo ne. Něco bral a teď čeká, až to z jeho těla vyprchá. Takhle to prostě u nás funguje a Conor v době své bojové absence skutečně hodně narostl,“ vysledoval Dariush.


Stále nicméně platí, že aby se McGregor mohl vrátit do klece, potřebuje se zapojit do povinného testování USADA a odbýt si v něm šest měsíců, během nichž předloží alespoň dva negativní vzorky. Teprve potom si bude moct sjednat zápas, který, jak už víme, se uskuteční proti Michaelu Chandlerovi. S ním se Conor i díky své nové stavbě těla střetne ve velterové váze.


Další články