Sleduj nás

Conor McGregor se opřel do fanouška, který ho obvinil z užívání steroidů

Conor McGregor se opřel do fanouška, který ho obvinil z užívání steroidů
Conor McGregor se často chlubí svou novou stavbou těla, a protože ho zároveň nikdo netestuje, množí se různé otazníky.

Jaké? To si můžeme domyslet všichni, včetně známého komentátora a bývalého šampiona Michaela Bispinga, který sám připustil, že Conor McGregor možná nyní sype.

„Podívejte se na to takhle. Conor má miliardovou jachtu s vlastní tělocvičnou. Neustále si pluje po světě a nikdo neví, kde pořádně je. Pochybuju, že za ním přiletí USADA vrtulníkem nebo že ho dokonce vůbec najdou,“ vyjádřil Bisping jednu ze svých pochybností. A jak je vidno, není v tom sám.


Nedávno na sociálních sítích irského bouřliváka obvinil jeden fanoušek. Reagoval přitom na McGregorovo nové bláznivé video, v němž ukazuje své abnormálně vyrýsované svaly. Cíleně mu proto napsal: „Ty vole, přestaň to už brát. Ty steroidy ti lezou na mozek!“ Podřezal si tím však svou vlastní větev.

Jak známe Conora, tuto pochybnou a vztek vzbuzující reakci nemohl nechat jenom tak. „To je vtipné od takového hubeňoura, kterému bych hravě jednou fackou ustřelil hlavu!“ upustil uzdu svým emocím a nechal je volně plout. Jak ovšem známe Conora, brzy tuto reakci smazal.


conor mcgregor

Podobných komentářů je více


Že se McGregor z dvojité zlomeniny hojí poctivou cestou, o tom pochybuje více lidí. Stačí si prolétnout jeho sociální sítě, každý se ptá, na čem ujíždí. Podobně to učinil i Matt Marenic reagujíc na totéž Irovo video. „Masakr, co bereš? Protože to chci taky!“ napsal.

Tentokrát byl ovšem už Notorious ve své odpovědi shovívavější. „Beru Proper Twelwe a pravou irskou desítku. To si servíruji k mému vlastnímu a organicky vypěstovanému hovězímu steaku podávanému na rozpáleném kameni. No a pak ještě nějaké spreje proti bolesti.“

Návrat do klece


Je jasné, že si Conor se svými stamiliony na účtu žije jako pán, ale na bojové sporty údajně stále nezanevřel. K jeho návratu do klece by dle nových informací potvrzené samotným Danou Whitem mělo dojít zkraje příští roku. Stále je však nedořešená ta otázka ohledně soupeře. Nikdo totiž neví, do jaké váhové kategorie se nám slavný Notorious vrátí.  

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články