Sleduj nás

Conor McGregor: Khabib je posera, Gaethjemu rozbiju hubu, Ferguson opět prohraje a Poiriera někdo uzemní

Conor McGregor: Khabib je posera, Gaethjemu rozbiju hubu, Ferguson opět prohraje a Poiriera někdo uzemní

Dana White na tiskové konferenci pro UFC 249 přiznal, jak mu pravidelně Conor McGregor píše, že se těší zpátky do klece. A není lepší způsob, jak si zajistit promo ke svému dalšímu zápasu, než tak, že proti sobě poštvete všechny možné soupeře. A to se irskému Notoriousovi povedlo opravdu skvěle.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

mcgregor_UFC

Conor se během pondělního večera přesunul na svou oblíbenou sociální platformu a urazil všechny zápasníky z popředí divize lehké váhy. Jako první přišel na řadu Tony Ferguson.


„Mám Tonyho rád, v Paradigm Sports jsme ho zastupovali, jenže jsme byli zrazeni kvůli příslibu ohledně baseballové smlouvy. Tonyho metody a konverzace jsou sice vtipné, ale on sám nikdy nebyl vnímán jako někdo na úrovni,“ vypisoval Conor.

Následně si trochu zavěštil. „Až se Tony uzdraví, bude bojovat s Dustinem Poirierem. A pokud něco nezmění, tak prohraje i s ním… Což on nic nezmění.“


Ani Poirier prý poblíž špičky nevydrží dlouho. „Dustin je výzvou, ale pak stejně padne. Jeho kariéra se točí neustále dokola. Získá pár výher, ale pak ho vždy někdo uzemní.“

Fury: Conor McGregor mě kopíruje ve všem, co dělám

V mixu tedy zbývá ještě Justin Gaethje, který si výhrou nad Tonym Fergusonem zajistil titul dočasného šampiona lehké váhy, což mu otevřelo cestu ke Khabibovi Nurmagomedovovi.


Justin upřímně přiznal, že je Khabib momentálně největší hrozbou v UFC a že bude v této rusko-americké bitvě hrdě reprezentovat USA.

„Justine, zápasník, který nonstop objímá nohy, nepředstavuje žádné nebezpečí, to víme všichni. Jestli hledáš největší hrozbu, zatancuj si s ní, ale buď připraven, že tě totálně zničím. Vymlátím ti zuby a udělám si z nich náhrdelník. Chceš mluvit o mých otcovských schopnostech? Jseš kurva mrtvej!“ přitvrzoval McGregor, který tak vracel úder za Gaethjeho komentář ze září minulého roku. Tehdy Justin uvedl, že se Conor bojí zápasit a že jako otec i manžel stojí za hovno, protože furt lítá v nějakém průšvihu.

Ani McGregor, ani Ferguson! Khabibův týmový kolega odhalil, kdo má největší šanci Orla porazit

„Už nikdy neříkej, že reprezentuješ Spojené státy americké. Žádný skutečný Američan by se nikdy nenechal zastupovat usvědčeným džihádským teroristou! Jsi jenom zaslepený idiot!“ vzkazoval Conor, který tak připomenul, že Gaethjeho zastupuje problémový manažer Ali Abdelaziz. Ten stejný muž mimo jiné zastupuje i Khabiba Nurmagomedova, Codyho Garbdrandta, Henryho Cejuda či Kamaru Usmana.


A samotnou třešničkou na McGregorově zlatém podnose se stal doposud neporažený šampion lehké váhy.

„Khabibe! Ty jsi tady tou největší ostudou. Jak už jsem řekl mnohokrát a jak to bylo mnohokrát potvrzeno, jsi jen vyděšená krysa. Napíšeš ‚No Comment‘ na výhru Justina? Směju se. Jsi ostudou skutečného boje,“ završil Conor svou sérii urážek, kterou po chvíli doplnil rychlou reakcí signalizující nám termín svého návratu. „Uvidíme se v červenci!“

mcgregor_conor


Další články