Sleduj nás

Colosseum - Ghita Daniel - Vondráček Petr

Colosseum - Ghita Daniel - Vondráček Petr

Další tradiční Colosseum Tournament se uskuteční v Bukurešti a tentokrát bude mít pro české oko speciální náboj. Do Rumunska totiž zavítá také náš K-1 bojovník Petr Vondráček. A nebude to mít vůbec jednoduché, protože na něj v ringu čeká domácí šampion Daniel Ghita.

Ghita Daniel vs. Vondráček Petr v Maďarsku

Výborně promovaná akce Colosseum Tournament proběhne v pátek 29. března v Bukurešti. O skvělou show se má postarat i domácí Daniel Ghita, který dlouhou dobu válčil ve slavné organizaci Glory. V ringu mu čelili třeba Rico Verhoeven, Jamal Ben Saddik, Anderson Silva a další kvalitní zápasníci. Tentokrát nabídku přijal Petr Vondráček, který ve svém věku stále předvádí atraktivní souboje. Často také navštěvuje Thajsko, kde se poctivě připravuje, ale i tak jsme si jisti, že si nyní ukrojil velké sousto a pokud oba borce srovnáme, náš zápasník bude zcela jistě tahat za kratší konec. Tomu napovídají i kurzy a na rumunského šampiona je momentálně pouhých 1.11! Uvidíme, jestli bookmakeři nabídku doplní, zde by přišla vhod příležitost, že zápas skončí před limitem.


Další články

Nenad Avramovič odmítá nastoupit k titulovému zápasu! Pro Humburgera se hledá náhrada

Organizace RFA se na svém mediálním dni vyjadřovala k titulové bitvě Avramovič vs. Humburger v superlativech, ale neuteklo ani čtyřiadvacet hodin a souboj je skrečován. Podle promotéra Borise MArhanského vyměnil Avramovič v poslední době svůj managment a začal požadovat za zápas nesmyslnou sumu. Vše vyvrcholilo zrušením duelu ze strany srbského borce.

Nenad Avramovič odmítá nastoupit k titulovému zápasu! Pro Humburgera se hledá náhrada