Sleduj nás

Colby: Pokud Woodleyho neodnesou z klece na nosítkách, tak nebudu mít pocit z dobře odvedené práce

Colby: Pokud Woodleyho neodnesou z klece na nosítkách, tak nebudu mít pocit z dobře odvedené práce

Velká nenávist mezi Colbym Covingtonem (15-2) a Tyronem Woodleym (19-5-1) nebere žádného konce a dá se očekávat, že vše bude ještě eskalovat.

Oba borce totiž konečně oficiálně po mnoha omluvných letech čeká vzájemná bitva, která ani dost možná nebude stačit k tomu, aby byly tyto spory urovnány.

Tyron Woodley už s předstihem stihl prohlásit, že ačkoliv má na svém kontě momentálně dvě bodové porážky, na jeho výkonu se to nepromítne, ba naopak jej to bude ještě více motivovat k tomu, aby Colbyho doslova sešrotoval a ustřelil mu palici.


Colby Covington odpověděl na vzkaz a chystá se na zápas v UFC

Covington se však podobnému tvrzení mohl pouze vysmát a sám nasadil podobně těžký kalibr trash-talku. „Pokud Woodleyho 19. září neodnesou z klece na nosítkách, tak nebudu mít pocit z dobře odvedené práce,“ pravil.


A uvědomoval si, že tenhle zápas na body jistě nepůjde. „Woodley možná dva duely v řadě prohrál, ale teď ze sebe bude chtít vydat to nejlepší, takže určitě s bodovým rozhodnutím nemůžeme počítat. Tahle bitva je velmi osobní,“ podotýkal.

Že ovšem vyhraje, o tom Colby nepochybuje. „Bez sebemenších výčitek o sobě mohu říct, že jsem nejlepší velterová váha současnosti, což potvrdím nejen tím, že Tyrona zanechám v bezvědomí, ale zároveň i tím, že už brzy vyhraju další světový titul. To vám slibuji!“ dodával odhodlaně.


Další články