Sleduj nás

Colby Covington si už teď mne ruce: Edwardsovi zlomím vůli a v kleci ho totálně zničím

Colby Covington si už teď mne ruce: Edwardsovi zlomím vůli a v kleci ho totálně zničímFOTO: UFC

Styly dělají zápasy a zatímco se Leon Edwards dokázal vypořádat s Kamaru Usmanem, tak na Colbyho Covingtona bude prý příliš krátký.

Už je to v podstatě hotová věc. Ačkoliv Leon Edwards verbálně odmítá s Colbym Covingtonem bojovat, má to od UFC a Dany Whitea nařízeno. A kdyby se ještě chvíli zmítal, patrně by tím riskoval, že se nechá připravit o svůj mistrovský opasek.

Proto předpokládáme, že Leon nakonec svolí a na boj s Covingtonem kývne. A nutno dodat, že si tento bojovník v avizované titulové bitvě hodně věří.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Myslím si, že to bude naprosto jednoznačná záležitost. Nad Leonem vyhraju každou minutu každého kola, až se mi vzdá, anebo to uhraju na body. V každém případě ho zničím v naprosto každém aspektu boje,“ mnul si Colby ruce.

„Pokud jde o wrestling, tam nade mnou nemá vůbec žádnou šanci. Pokud jde o postoj, tam také nemá šanci. A pokud jde o jiu jitsu nebo kardio, tak o tom se také nemusíme bavit. Mám fyzické zásoby, na které on nikdy nedosáhne. Proto se mi říká kardio king,“ chlubil se.


„Sleduji Leona už nějakou dobu, ve svých zápasech vždy zpomaluje. Proto ho vyčerpám, unavím a nakonec zlomím. On sám ví, že proti mně nemá žádnou šanci, což je ten důvod, proč se mi snaží vyhnout. Bohužel ale také ví, že když se mi vyhne, tak mu Dana White sebere mistrovský opasek, takže ve své podstatě nemá kam utéct,“ usmíval se Colby v Believe You Me podcastu u Michaela Bispinga.

A my si jen připomeneme, že půjde-li všechno dobře, duelu mezi Colbym Covingtonem a Leonem Edwardsem se dočkáme v průběhu léta. Zatím všechny prsty ukazují na 8. červenec a turnaj UFC 290.


Další články