Sleduj nás

Colby Covington reaguje na Masvidalovy výhružky o vraždě a kradení duší

Colby Covington reaguje na Masvidalovy výhružky o vraždě a kradení dušíFOTO: UFC

Jorge Masvidal slíbil, že než pověsí rukavice na hřebík, utká se s Colbym Covingtonem ještě jednou. A tentokrát jeho soupeře z klece vážně odnesou nohami napřed.

„Když jsme se prvně střetli, neporazil jsem ho. Trefil jsem ho, ale neporazil jsem ho. To je něco, co musím napravit a co vám slibuji, že ještě udělám. Má kariéra nebude kompletní, pokud Colbyho v té kleci legálně nezavraždím a neseberu mu duši,“ pálil Masvidal během interview u Joeho Rogana.

Tato rivalita je vskutku velká a jak dobře víme, tak sahá daleko, velmi daleko za hranice klece. Na jednu stranu se tedy není čemu divit, že zejména takový gangster jako Jorge volí tak ostrá slova. Na druhou stranu s tím má problémy a ještě se bude v květnu zpovídat u soudu.

Colbyho reakce

Když Masvidal opět zažehl tyhle plameny války, patrně věděl, že se dříve nebo později dočká nějaké odpovědi. A ta právě dorazila. Colby Covington ji sdělil Mikeovi Gunzelmanovi z periodika OutKick.

„Věří ještě někdo tomu, co ten blázen říká? Podle mě už dostal tolik ran do hlavy, že mu to nemyslí. Celý život mu někdo nakládá, všichni ho mlátí a poškozují mu mozek a toto je výsledek. On moc dobře ví, že na mě nemá, že jsem jeho taťka a neexistuje nic, čím by mě mohl ohrozit,“ pronášel Covington.


„Věřte mi, znám ho dost dobře. Žil jsem s ním nějakých sedm nebo osm let. Znám ho snad ve všech možných směrech a mohu vám říct, že to je zlomený člověk. Vše, co říká, to jsou slova zlomeného muže. Nemá světu už co nabídnout,“ vypověděl Colby.


Další články