Sleduj nás

Colby Covington přichází s děsivým svědectvím! Jakého TOP soupeře knokautoval během tréninku?

Colby Covington přichází s děsivým svědectvím! Jakého TOP soupeře knokautoval během tréninku?
Bývalý dočasný šampion velterové váhy UFC přišel s dalším napínavým příběhem, který se udál během jeho účinkování v American Top Teamu.

Dvaatřicetiletý rodák z Clovisu v Kalifornii momentálně vyčkává na povel od UFC, které mu do cesty přiřadí dalšího soupeře. On sám má v merku několik jmen, přičemž se všemi vede jisté osobní spory.

Jorge Masvidal se na pozápasové tiskové konferenci turnaje UFC 251 nechal slyšet, že zápas s Covingtonem neplánuje. „Ten chlápek není na mé úrovni,“ sdělil poněkud odvážně, na což Colby vzápětí zareagoval: „To Jorge říká proto, že se mnou nechce bojovat.“

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Svá slova se rozhodl podpořit i příběhem. „Masvidal nemá žádnou šanci, že by se mnou vydržel pět kol. A hluboko uvnitř sebe to ví. Já preferuju jiný styl hry než ‚Marty Fakenewsman‘ (Kamaru Usman),“ pravil Covington.

„To je ten důvod, proč se mnou nechce bojovat. Naposledy, když jsme trénovali, jsem ho high kickem poslal do bezvědomí. Takže Jorge moc dobře ví, kdo je jeho tátou… Jsem to já! Já jsem otec Jorgeho Masvidala! On je můj syn! Já jsem král Miami a nikdo se ke mně nemůže ani přiblížit,“ rozvášnil se.


A když tedy Masvidal nemá o zápas s Colbym zájem, tak totéž začíná platit i opačně. „Jorge by pro mě byl snadný soupeř, ale od toho tu nejsem. Nebudu si nikoho vybírat, budu bojovat s kýmkoliv. Já jsem nejlepší na světě a nejlepší fighteři na světě si nevybírají soupeře,“ uzavřel.

Další články