Sleduj nás

Colby Covington: Abdelaziz mi vyhrožoval, že si mě vystopuje a pak mě zastřelí

Colby Covington: Abdelaziz mi vyhrožoval, že si mě vystopuje a pak mě zastřelí

Jak vidno, tak bude mít šarvátka v Casinu Palms Resort (Las Vegas) i svou dohru. Colby Covington zde byl napaden Ali Abdelazizem, který mu chvíli poté, co se k němu nemohl dostat na vzdálenost paže, začal vyhrožovat, že ho zastřelí. Kde jsou tedy státní ochranné složky, nebo se jedná o další „propagaci“ zápasu? A jaká je vůbec Colbyho verze příběhu? Pojďme se na to společně podívat.

Covington (14-1 MMA, 9-1 UFC), byl Danou Whitem jmenován dalším účastníkem v boji o titul. Jeho soupeř není nikdo jiný než Nigerijská noční můra Kamaru Usman (15-1 MMA, 10-0 UFC), který se šel se svým příštím soupeřem trochu blíže seznámit o něco dříve.


„Prostě jsem tam stál u stánku s jídlem, čekal jsem ve frontě, až na mě přijde řada, a těšil jsem se, že si dám nějaké krabí nohy,“ vysvětloval muž s přezdívkou „Chaos“ pro stanici ESPN.

„Může tento člověk, šampion (čímž myslel sebe), dostat nějaké krabí nohy?“ ptal se při nákupu. „A zničehonic se tam objevil Marty (Kamaru Usman), ta teroristická krysa Ali Abdelaziz a ještě nějaké další gorily,“ uváděl, co bylo asi tím spouštěčem šarvátky (slovo šampion).


„Bohužel jim bylo úplně jedno, kde se nachází a kdo stojí poblíž nich. Začali se prát, strkat, vystavili životy nevinných dětí do nebezpečí. Nemluvě o tom, že tam byla těhotná žena, která křičela strachem a upozorňovala na to, že je těhotná,“ rozpovídal se.

Hlavně Abdelaziz byl neústupný a pořádně rozzuřený. „Ali nonstop tlačil, nonstop se chtěl ke mně dostat a prát se. Usman do toho začal křičet, že mě dostane, a pak už jenom ty jejich gorily mlátily mého kámoše, co tam byl se mnou,“ pokračoval Colby v rozhovoru.


Co mu přišlo jako největší vtip, bylo to, že se ty „gorily“ snažily udeřit i jeho. „Jakmile tam začaly strkat i do mě, říkal jsem si, že tohle je ten největší vtip, co se tu může stát,“ naříkal, přičemž paradoxně to byl také on, kdo (dle vlastních slov) jako jediný nevinný dostal nějaký trest. „Už do toho kasina nesmím, dostal jsem doživotní zákaz,“ potvrzoval.

Patrně za tím bude ještě něco víc, nebo tu prostě pár pověřeným lidem chybí zdravý rozum. „Zabanovali mě a prakticky za nic. Za to, že jsem se chtěl najíst? Že jsem nic nikomu neudělal? Hej, ale jsem profesionál, žalobu podávat nehodlám. Nechci, aby Usmana deportovali do Afriky, chci mu osobně nakopat prdel v kleci,“ povídal Colby.


Kdo by však deportován být měl, to je Ali Abdelaziz, který je svou bouřlivostí zejména v posledních dnech dost známý. „Ta teroristická krysa by se měla vrátit tam, odkud přišla. Vůbec by neměla lézt na půdu USA a už vůbec ne si dovolat na profesionální zápasníky,“ reagoval Covington, který tím nebránil jenom sebe, ale například i Conora McGregora, jemuž Abdelaziz podobně ostře vyhrožoval.

„Víte, co mi řekl?“ mluvil Colby stále o Alim. „Sdělil mi, že si mě vystopuje a pak mě zastřelí. Tohle mi řekl před zraky desítek lidí. Přísahám Bohu na svůj život, že si to nevymýšlím. Mám svědky, co ho slyšeli to říkat.“

Ali Abdelaziz byl také jediným, kdo si nedal pokoj a stále se snažil ke Colbymu dostat. „Ta snaha byla až neuvěřitelná. Pořád se mě snažil nějak udeřit, ale bohužel je pomalý a čitelný jak želva, což na moje kočičí reflexy nestačilo,“ uváděl Covington.

Za nejhorší ze všeho považuje to ohrožení životů nevinných lidí. „Kamaru Usman se možná tváří jako neviňátko, ale pokud vaše akce vedou k ohrožení lidských životů, pak to nemůžete mít v hlavě v pořádku. Jak jsem řekl, já sám žádnou žalobu podávat nebudu, chci si to s ním vyříkat v kleci,“ doplňoval.


Další články