Sleduj nás

Co vsadit v zápase Samuel Pirát Krištofič vs. Fernando Gonzalez

Co vsadit v zápase Samuel Pirát Krištofič vs. Fernando Gonzalez

OKTAGON 12 vyšperkuje hodně zajímavý souboj ve veltrové váze. Populární Pirát Krištofič se v něm pokusí vrátit na vítěznou vlnu. Soupeřem mu bude Švéd Fernando González, který není pro pozorného fanouška OKTAGONu žádnou neznámou. Tento 27letý zástupce AllStars Training centra na OKTAGONu 6 vyškolil Gábora Borárose a ukázal, že zejména na zemi patří mezi borce solidní evropské úrovně.

Celkovou bilanci má 9 výher a 2 porážky. Nikdy neporazil soupeře KO, ale 56 % vítězství má submisí. Dokázal se dobře uvést i v ruské ACB, kde porazil Adama Bakaeva. Od loňského zápasu s Gáborem ale v kleci nestál.


Pirát má zápasovou praxi větší, ale z posledních 4 zápasů má 3 porážky. Co mu slouží ke cti, nevybírá si lehké soupeře. Poslední zápas o titul s Davidem Kozmou toho byl jasným příkladem. Pirát šel do tohoto duelu jako jasný outsider, ale svým výkonem příjemně překvapil a vydržel se šampionem celých 5 kol. Krištofič má celkový rekord 10 výher a 3 porážky, 50 % výher získal submisí.

Vsadit na tento zápas a vybrat peníze zdarma!


Pro sázkové kanceláře je favorit González, ale tady musíme jít proti proudu a věřit Pirátovi. Právě zmíněný duel s Kozmou ukázal, jak velký pokrok Samuel udělal, ať už od porážky s Kudukhashvilim nebo Siwym. Navíc mu sedí přechod do veltru, ve kterém je opravdu velkým zápasníkem. Pokud se vyvaruje chyb, které dělal Boráros, a udrží souboj co nejdéle v postoji, má hodně slušnou šanci zápas vyhrát. Navíc bude mít za sebou kemp v Thajsku po boku Attily Végha, takže je velká šance, že se vrátí perfektně připravený. Poslední věc, díky které věříme Pirátovi, je domácí prostředí a jeho silná psychika. Kurz je nyní luxusní 2.2.Další články