Sleduj nás

Co vsadit v zápase Samuel Pirát Krištofič vs. Fernando Gonzalez

Co vsadit v zápase Samuel Pirát Krištofič vs. Fernando Gonzalez

OKTAGON 12 vyšperkuje hodně zajímavý souboj ve veltrové váze. Populární Pirát Krištofič se v něm pokusí vrátit na vítěznou vlnu. Soupeřem mu bude Švéd Fernando González, který není pro pozorného fanouška OKTAGONu žádnou neznámou. Tento 27letý zástupce AllStars Training centra na OKTAGONu 6 vyškolil Gábora Borárose a ukázal, že zejména na zemi patří mezi borce solidní evropské úrovně.

Celkovou bilanci má 9 výher a 2 porážky. Nikdy neporazil soupeře KO, ale 56 % vítězství má submisí. Dokázal se dobře uvést i v ruské ACB, kde porazil Adama Bakaeva. Od loňského zápasu s Gáborem ale v kleci nestál.

Pirát má zápasovou praxi větší, ale z posledních 4 zápasů má 3 porážky. Co mu slouží ke cti, nevybírá si lehké soupeře. Poslední zápas o titul s Davidem Kozmou toho byl jasným příkladem. Pirát šel do tohoto duelu jako jasný outsider, ale svým výkonem příjemně překvapil a vydržel se šampionem celých 5 kol. Krištofič má celkový rekord 10 výher a 3 porážky, 50 % výher získal submisí.

Vsadit na tento zápas a vybrat peníze zdarma!


Pro sázkové kanceláře je favorit González, ale tady musíme jít proti proudu a věřit Pirátovi. Právě zmíněný duel s Kozmou ukázal, jak velký pokrok Samuel udělal, ať už od porážky s Kudukhashvilim nebo Siwym. Navíc mu sedí přechod do veltru, ve kterém je opravdu velkým zápasníkem. Pokud se vyvaruje chyb, které dělal Boráros, a udrží souboj co nejdéle v postoji, má hodně slušnou šanci zápas vyhrát. Navíc bude mít za sebou kemp v Thajsku po boku Attily Végha, takže je velká šance, že se vrátí perfektně připravený. Poslední věc, díky které věříme Pirátovi, je domácí prostředí a jeho silná psychika. Kurz je nyní luxusní 2.2.Další články

Štvanice nabídne jednu z největších bitev v celé historii OKTAGONu! Bojovníci si už teď hrozí násilím

OKTAGON se pustil do odtajňování zápasové karty pro oba turnaje, které bude v červenci hostit pražská Štvanice. K věhlasným jménům jako Karlos Vémola a Ivan Buchinger přibyly dvě atraktivní persony, které si vyhrožují násilím již více než půl roku. Právoplatný šampion pérové váhy Mate Sanikidze je připravený hájit svoji pozici proti dočasnému držiteli opasku Losene Keitovi.

Štvanice nabídne jednu z největších bitev v celé historii OKTAGONu! Bojovníci si už teď hrozí násilím