Sleduj nás

„Co jsme ti udělali?“ Naštvaný Dagestánec hodil po McGregorovi láhev – VIDEO

„Co jsme ti udělali?“ Naštvaný Dagestánec hodil po McGregorovi láhev – VIDEO

Conor McGregor svou návštěvou Moskvy tak trochu rozvířil emoce mezi lidmi dagestánské národnosti. Nejenže je všechny veřejně nazval zbabělci, ale navíc řekl, že ten strach mají už od přírody v krvi.

Slavný irský Notorious se během čtvrtečního odpoledne zúčastnil tiskové konference, na níž mluvil převážně o svých budoucích plánech. Cílem číslo jedna zůstává odveta s Khabibem, kvůli níž používá již teď velmi zvláštní propagaci, která se leckomu nemusí líbit.


Conor McGregor se ještě v pátek účastnil několika pohovorů, přičemž na jeden z nich přišel i naštvaný člověk dagestánské národnosti, který se ptal: „Conore, pamatuješ si, co jsi včera říkal o Dagestáncích? Pokud nenávidíš Khabiba, tak proč tak mluvíš o všech lidech?“

Conor se snažil vysvětlit, že ten hněv je kvůli tomu, jak se k němu Khabibovi fanoušci chovali před jejich vzájemným zápasem na UFC 229. Údajně šlo o prodej předmětů, na nichž byla jeho tvář.

„Takže ty si myslíš, že mí lidé, můj otec a mí bratři jsou zbabělci?“ skočil neznámý muž Conorovi do řeči.


„Ano, ano, ano,“ zněla odpověď.

„Proč zbabělci?“ ptal se rozhořčený Dagestánec házejíc po Conorovi láhev. „Můj otec, co ti kdy udělal? Můj bratr, co ti kdy udělal?“ přidával na důrazu.

„Ztichni, ty blázne,“ zopakoval párkrát McGregor, zatímco ochranka už naštvaného muže vyprovázela z budovy.

Khabib se bojí odvety, Dagestánci jsou od přírody zbabělci, říká McGregorDalší články