Sleduj nás

Co bude dál s Covingtonem? Odveta se nechystá, ale velký zápas ho prý také nemine

Co bude dál s Covingtonem? Odveta se nechystá, ale velký zápas ho prý také nemine

Colby Covington se již delší dobu snažil ujednat dva souboje. Ten první byl s Kamaru Usmanem, kterého se dočkal a všichni již víme, jak to dopadlo, a ten druhý s Tyronem Woodleym. A právě v tomto ohledu by mu rád šéf UFC vyšel vstříc.

„Moc by se mi líbilo, kdyby se po návratu utkal s Woodleym. O ten zápas už dlouho stojíme a určitě o něj bude zájem. Musíme ovšem počítat s tím, že má Colby teď zlomenou čelist, a tak se v kleci chvíli neukáže,“ odhalil Dana White během pozápasové tiskové konference z UFC 245.

S finálním rozhodnutím ovšem počká až na Covingtona. „Uvidíme, co on sám bude chtít. Důležité je, aby si chvíli odpočinul a dal se do pořádku,“ doplňovala hlava organizace.

Následně už tedy zbývalo vyřešit jen, co bude se šampionem. I pro něho má Dana White plán, který by mohl v rámci „zlé krve“ přitopit pod kotlem.


„Nyní se budeme zaměřovat na bitvu Kamaru Usman - Jorge Masvidal. Jorge porazil Natea (Diaze) a získal pás Největšího grázla planety, teď si zaslouží bojovat o opravdový titul,“ uzavřel padesátiletý lodivod společnosti.

Covington: To, co jste mohli vidět, byla krádež v přímém přenosu


Další články