Sleduj nás

CM Punk hlásí návrat do UFC, avšak jeho kritici jsou proti. Nechte ho dýchat, zastává se ho Mickey Gall

CM Punk hlásí návrat do UFC, avšak jeho kritici jsou proti. Nechte ho dýchat, zastává se ho Mickey Gall
Chvíli poté, co se Phil Brooks (aka CM Punk) rozhodl, že jeho dveře do UFC ještě nejsou zavřeny a on se i napříč svému věku (39 let) pokusí zvrátit štěstěnu na svou stranu, spustila se na jeho osobu řada kritiky.

Většina lidí se dožadovala toho, aby známý wrestler svou stopu v nejtěžší bojové soutěži planety zanechal, než si totálně pokazí reputaci. Nicméně ani tato slova odhodlaného válečníka nezastavila.

CM Punk (0-2) je americký wrestingový zápasník, který se upsal UFC, avšak při svém debutu rychle prohrál s Mickey Gallem (5-1). Právě jeho soupeř sice přiznává, že Phil Brooks byl jeho lístkem do loterie, přičemž si je také vědom, že už jen díky své odvaze si zaslouží trochu uznání.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Zápas s CM Punkem byl můj šťastný tiket do loterie. Je to něco, o čem byste za normálních okolností mohli jenom snít, jenže tohle se opravdu stalo,“ přiznává.

„Jsem velice vděčný za tuto příležitost. Nebýt něho, nesplní se mi můj sen a já se neposunu tam, kde jsem teď,“ vysvětluje.


„Měl jsem opravdu kliku, že se Phil k něčemu takovému odhodlal. Spousta lidí by si v této soutěži na nic netroufla, ale on vyšel nahoru a chtěl se ukázat,“ podporuje svého kolegu.

„Všichni, včetně mě, bychom mu měli prokázat více respektu. A to nejen jemu, ale každému, kdo se odhodlá vstoupit do ringu a bojovat,“ dodává.

Další články